Absolwenci Zasadniczej Szkoły Zawodowej 1985/86

Drukuj
  1. Adamczyk Dariusz
  2. Adamczyk Robert
  3. Adamska Monika
  4. Barańska Iwona
  5. Bąk Danuta
  6. Belowski Piotr
  7. Bernat Roman
  8. Bębas Jolanta
  9. Bidźiński Sylwester
  10. Bilska Dorota
  11. Borowiec Bogusława
  12. Brzoza Andrzej
  13. Chojnacki Krzysztof
  14. Chojnacki Wojciech
  15. Ciechocki Wojciech
  16. Ciechowski Andrzej
  17. Cielecki Andrzej
  18. Ciok Danuta
  19. Cymerys Robert
  20. Czuryłowski Arkadiusz
  21. Czuwara Dariusz
  22. Czuwara Robert
  23. Ćwieluch Grzegorz
  24. Dąbrowski Robert
  25. Derlatka Sylwester
  26. Dębska Jolanta
  27. Długosz Robert
  28. Domagała Irena
  29. Dwojak Tadeusz
  30. Dymiński Dariusz
  31. Dziekan Edyta
  32. Dziubek Tomasz
  33. Fiutowski Mirosław
  34. Franaszczak Anna
  35. Galas Piotr
  36. Garbacz Dariusz
  37. Gawron Grzegorz
  38. Gągola Dariusz
  39. Gęborek Maciej
  40. Gębura Grzegorz
  41. Gębura Krzysztof
  42. Głowacka Barbara
  43. Głowacki Aleksander
  44. Głowacki Wojciech
  45. Głud Leszek
  46. Głuszek Jacek
  47. Gołębiowska Jolanta
  48. Goprowska Urszula
  49. Graba Sylwester
  50. Graba Wojciech
  51. Gramek Wojciech
  52. Iwoła Renata
  53. Jagieła Dariusz
  54. Jakubowski Jacek
  55. Jankowska Donata
  56. Jasztal Dorota
  57. Jaśkiewicz Anna
  58. Jóźwik Dariusz
  59. Jóżko Justyna
  60. Kaczmarczyk Krzysztof
  61. Kania Krzysztof
  62. Karczmarska Sabina
  63. Kasperkiewicz Maria
  64. Kasperkiewicz Mariola
  65. Kazanecka Cecylia
  66. Kępińska Marzena
  67. Kita Dariusz
  68. Klepacz Leszek
  69. Klimas Michał
  70. Klusek Grażyna
  71. Kłusek Renata
  72. Kocjan Andrzej
  73. Kołodziej Paweł
  74. Koprowska Urszula
  75. Kopyś Zbigniew
  76. Kosmala Lucyna
  77. Kowala Dorota
  78. Kowala Marta
  79. Kowalska Anna
  80. Kowalski Tomasz
  81. Kozieł Tomasz
  82. Kozioł Zbigniew
  83. Kozłowski Tomasz
  84. Król Krzysztof
  85. Krzowski Stanisław
  86. Księżopolski Wojciech
  87. Kucharczyk Jarosław
  88. Kucy Włodzimierz
  89. Kudła Andrzej
  90. Kupisz Barbara
  91. Kusiak Grzegorz
  92. Kwaśniewski Mariusz
  93. Kwiecień Andrzej
  94. Lach Tomasz
  95. Lepiarz Janusz
  96. Leszczyński Krzysztof
  97. Leżuchowska Renata
  98. Linek Małgorzata
  99. Linek Szecherezada
  100. Lipa Krzysztof
  101. Lisowski Roman
  102. Łabędzka Jolanta
  103. Łakomiec Grzegorz
  104. Łądkowska Beata
  105. Maciąg Halina
  106. Maciejczak Renata
  107. Madejski Andrzej
  108. Madejski Andrzej
  109. Majecki Sylwester
  110. Majewski Mariusz
  111. Mazur Robert
  112. Metysek Zbigniew
  113. Miśkiewicz Danuta
  114. Migus Tomasz
  115. Molenda Marzena
  116. Obara Andrzej
  117. Olesiński Adam
  118. Orczyk Dariusz
  119. Orczyk Dorota
  120. Pacek Andrzej
  121. Paluch Krzysztof
  122. Paluch Piotr
  123. Pastuszka Sylwester
  124. Piasek Arkadiusz
  125. Pikus Iwona
  126. Piotrowski Tomasz
  127. Płachciński Grzegorz
  128. Pocheć Adam
  129. Pocheć Jacek
  130. Pocheć Robert
  131. Pokrzywa Andrzej
  132. Poniewierski Robert
  133. Puchała Elżbieta
  134. Rebuszyńska Renata
  135. Robakowska Grażyna
  136. Rybicka Anna
  137. Rymarczyk Jarosław
  138. Sar Grzegorz
  139. Sar Zbigniew
  140. Sepioł Sylwester
  141. Sepioło Ireneusz
  142. Sepioło Maria
  143. Sepioło Tadeusz
  144. Serwicki Dariusz
  145. Siekański Wiesław
  146. Sieniek Szymon
  147. Sitek Radosław
  148. Siwiec Adam
  149. Sławek Krzysztof
  150. Sobczyk Wojciech
  151. Soboń Jolanta
  152. Sokołowska Alina
  153. Stachowicz Henryk
  154. Stankowska Barbara
  155. Staszewski Grzegorz
  156. Stefanik Grzegorz
  157. Stępień Sławomir
  158. Styk Grażyna
  159. Surdy Marek
  160. Szcześniak Marzena
  161. Szukiel Grzegorz
  162. Szwalikowski Leszek
  163. Tobiszewska Lucyna
  164. Truchlewski Krzysztof
  165. Turek Dariusz
  166. Tuz Szymon
  167. Wasiak Katarzyna
  168. Wiącek Mariola
  169. Wojtachnio Jacek
  170. Wojtan Dariusz
  171. Wojtan Małgorzata
  172. Wojteczek Małgorzata
  173. Woźniak Wioletta
  174. Wójcik Małgorzata
  175. Wójcik Zbigniew
  176. Wypych Jadwiga
  177. Wypych Jerzy
  178. Zalega Małgorzata
  179. Zając Witold
  180. Zakrzewski Włodzimierz
  181. Zapała Maciej
  182. Zarzycki Robert
  183. Zawisza Tomasz
  184. Zawisza Jacek
  185. Zdyb Robert
  186. Ziewiec Renata

.


Copyright 2011. By Hostgator | Zespół Szkół Zawodowych Nr 2 w Starachowicach - Webmaster: Dariusz Leszczyszyn

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej.

Akceptuję cookies z tej strony.