Absolwenci Technikum Mechanicznego 1972/73

 

  1. Augustyniak Andrzej
  2. Bilski Antoni
  3. Błach Wiesław
  4. Borkowska Elżbieta
  5. Borkowski Aleksander
  6. Cheda Marek
  7. Chustecki Andrzej
  8. Cichoń Andrzej
  9. Czerniak Roman
  10. Czerwiński Tomasz
  11. Czub Andrzej
  12. Ćwieluch Zbigniew
  13. Dąbrowski Tomasz
  14. Drożdżał Andrzej
  15. Drygalak Andrzej
  16. Dudek Barbara
  17. Dychała Andrzej
  18. Dziubiński Jerzy
  19. Dziurzyński Zdzisław
  20. Gałka Pelagia
  21. Gębura Andrzej
  22. Gębura Zbigniew
  23. Glina Zbigniew
  24. Gliwa Władysław
  25. Górski Andrzej
  26. Góżdż Czesław
  27. Gromiec Jerzy
  28. Gruca Aleksander
  29. Gruca Mirosław
  30. Jabłoński Andrzej
  31. Jamrożek Henryk
  32. Jamroży Leszek
  33. Jamski Andrzej
  34. Janiecki Janusz
  35. Jarosz Piotr
  36. Kamińska Grażyna
  37. Kania Marian
  38. Karbowiak Tomasz
  39. Karczewski Andrzej
  40. Kiciński Jerzy
  41. Kiełek Zbigniew
  42. Kopeć Mirosław
  43. Krawczykowska Anna
  44. Krowiński Stanisław
  45. Kudelski Stanisław
  46. Kurc Krzysztof
  47. Lipa Janusz
  48. Lisowski Tomasz
  49. Luba Bogusław
  50. Ludwig Zbigniew
  51. Łepek Dorota
  52. Matynia Zygmunt
  53. Mazur Wiktor
  54. Mecner Emil
  55. Miskumin Leszek
  56. Miśkiewicz Leszek
  57. Morawski Jerzy
  58. Myszka Krzysztof
  59. Olejko Dariusz
  60. Pasterna Mirosław
  61. Pastuszka Adam
  62. Perchel Jerzy
  63. Pietrzyk Janusz
  64. Piotrowski Wiesław
  65. Pocheć Czesław
  66. Pocheć Marian
  67. Pożoga Andrzej
  68. Prokop Ryszard
  69. Puton Jan
  70. Pytel Ryszard
  71. Rajkowski Jerzy
  72. Rejczak Waldemar
  73. Sajur Krzysztof
  74. Sepioło Leszek
  75. Siwiec Andrzej
  76. Sławski Piotr
  77. Słonecki Henryk
  78. Stachyra Waldemar
  79. Stanecka Anna
  80. Stanecki Henryk
  81. Stawski Krzysztof
  82. Stępień Witold
  83. Strzelecki Wojciech
  84. Surdy Andrzej
  85. Surmański Andrzej
  86. Sysioło Leszek
  87. Śmigas Aleksander
  88. Śpiewak Marek
  89. Świostek Krzysztof
  90. Świrta Krzysztof
  91. Tamioła Witold
  92. Towalewski Henryk
  93. Warzocha Marian
  94. Wasilczuk Zbigniew
  95. Waszka Aleksander
  96. Waszkielis Zbigniew
  97. Waszlewski Lech
  98. Wąchocka Halina
  99. Wesołowski Adam
  100. Wojtas Krystyna
  101. Wojtyniak Teresa
  102. Wróbel Jerzy
  103. Wysocki Adam
  104. Zagórski Kazimierz
  105. Zając Antoni
  106. Zalewski Marek
  107. Zarychta Stanisław
  108. Zawada Jadwiga
  109. Zawada Stanisław
  110. Zieja Stanisław
  111. Zwiersz Wiesław
© 2017 Zespół Szkół Zawodowych Nr 2 w Starachowicach - Webmaster: Dariusz Leszczyszyn.

Please publish modules in offcanvas position.

Free Joomla! templates by Engine Templates

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej.

Akceptuję cookies z tej strony.