Absolwenci Zasadniczej Szkoły Zawodowej 1979/80

  1. Adamczyk Marek
  2. Adamczyk Paweł
  3. Adamczyk Sylwester
  4. Andrzejewski Szymon
  5. Anduła Tomasz
  6. Ankurowski Zbigniew
  7. Arczewski Stanisław
  8. Baranek Krzysztof
  9. Biurkowski Jacek
  10. Biurkowski Jacek
  11. Bojara Ewa
  12. Bojara Ewa
  13. Bolęba Jolanta
  14. Bolęba Jolanta
  15. Bonio Barbara
  16. Borcuch Krzysztof
  17. Borowiec Stanisław
  18. Brzezińska Irena
  19. Burczak Janusz
  20. Bzymek Gustaw
  21. Celuch Grzegorz
  22. Chlewicka Grażyna
  23. Chojnacki Dariusz
  24. Cieśla Mirosław
  25. Cioroch Maria
  26. Cukierska Ewa
  27. Czaja Jan
  28. Czarnota Jan
  29. Ćwieluch Marzena
  30. Danielska Teresa
  31. Dąbek Zenon
  32. Derlatka Jerzy
  33. Dróżdż Włodzimierz
  34. Dudek Elżbieta
  35. Dudek Sylwester
  36. Dziułko Waldemar
  37. Dziurzyńska Irena
  38. Fabiański Krzysztof
  39. Flasiński Wacław
  40. Frańczak Sławomir
  41. Frańczak Sławomir
  42. Frynas Leszek
  43. Fudalej Dariusz
  44. Gajewski Leszek
  45. Gębura Dariusz
  46. Gębura Dorota
  47. Gębura Jacek
  48. Gębura Małgorzata
  49. Gębura Marek
  50. Gibalska Jolanta
  51. Giemza Krzysztof
  52. Głowacka Halina
  53. Głowacka Jadwiga
  54. Głowacki Grzegorz
  55. Głowacki Mirosław
  56. Głowacki Zdzisław 
  57. Głód Andrzej
  58. Głód Bogusław
  59. Głód Mirosław
  60. Gołąb Mieczysław
  61. Gonciarz Małgorzata
  62. Góralska Renata
  63. Grela Jerzy
  64. Grunt Andrzej
  65. Grunt Janusz
  66. Gryz Władysław
  67. Grzelka Jacek
  68. Gut Alina
  69. Guziak Tomasz
  70. Haraźna Jolanta
  71. Herman Grzegorz
  72. Jabłko Teresa
  73. Jabłoński Andrzej
  74. Jabłoński Dariusz
  75. Jadwidzic Ryszard
  76. Jakubowski Jacek
  77. Jakubowski Krzysztof
  78. Janiec Jerzy
  79. Jarosz Bożena
  80. Jaskowiak Renata
  81. Jasztal Zenon
  82. Jaworski Jarosław
  83. Kacała Zbigniew
  84. Kaczmarczyk Adam
  85. Kaczmarczyk Anita
  86. Kaczmarczyk Jan
  87. Kaczmarski Jacek
  88. Kafel Jarosław
  89. Kalinowski Krzysztof
  90. Kalwat Krystyna
  91. Kania Sylweter
  92. Karaś Sławomir
  93. Karykowski Wojciech
  94. Kępka Jerzy
  95. Kiełek Krzysztof
  96. Kiełek Sylwester
  97. Kisiel Jarosław
  98. Klaga Szymon
  99. Klepacz Włodzimierz
  100. Klinowska Barbara
  101. Knafel Mirosław
  102. Knapiński Mariusz
  103. Konieczny Zbigniew
  104. Kończak Mirosław
  105. Kopyś Jadwiga
  106. Kopyś Jarosław
  107. Kosowski Tadeusz
  108. Kowalska Teresa
  109. Kozieł Zbigniew
  110. Kozioł Sylwester
  111. Kozłowski Jacek
  112. Krajewska Barbara
  113. Krakowiak Jarosław
  114. Krakowiak Mariola
  115. Krakowiak Mariola
  116. Kromer Jerzy
  117. Krzanowski Janusz
  118. Krzeszowski Jacek
  119. Krzewski Krzysztof
  120. Kulik Andrzej
  121. Kulik Waldemar
  122. Kumek Tomasz
  123. Kurek Jerzy
  124. Kurek Tadeusz
  125. Kutera Bogusław
  126. Kutera Ewa
  127. Kutera Janusz
  128. Kutera Waldemar
  129. Kuźdub Alina
  130. Kwapiński Mariusz
  131. Kwapisz Dariusz
  132. Kwaśniewski Zenon
  133. Kwieciński Tadeusz
  134. Lasocki Bernard
  135. Latała Zenon
  136. Lech Piotr
  137. Libor Robert
  138. Libuda Łucja
  139. Linek Anna
  140. Lipa Jolanta
  141. Lipa Marian
  142. Lipczyński Bogumił
  143. Lipiec Mieczysław
  144. Łebek Jerzy
  145. Łodej Teresa 
  146. Maciąg Barbara
  147. Maciąg Teresa
  148. Maciąg Wojciech
  149. Madej Krzysztof
  150. Makowska Mieczysław
  151. Makowski Andrzej
  152. Malec Jerzy
  153. Malinowska Krystyna
  154. Malinowska Krystyna
  155. Marek Andrzej
  156. Markiewicz Dariusz
  157. Marlica Tadeusz
  158. Marzec Alina
  159. Marzec Grażyna
  160. Maszczyk Robert
  161. Mazur Andrzej
  162. Mazur Marek
  163. Mazur Ryszard
  164. Mazur Tomasz
  165. Mazur Zdzisław
  166. Mąka Ryszard
  167. Mąka Wojciech
  168. Michalska Renata
  169. Migota Krzysztof
  170. Mikos Jadwiga
  171. Mikos Krzysztof
  172. Milanowski Krzysztof
  173. Milcarz Andrzej
  174. Mokrzański Jan
  175. Moraczyńska Mariola
  176. Moroń Stanisław
  177. Mucha Teresa
  178. Nadstawna Bogumiła
  179. Niewczas Ryszard
  180. Niewiadomski Ireneusz
  181. Nosowicz Jan
  182. Nowak Alicja
  183. Nowak Janusz
  184. Nowak Jarosław
  185. Nowakowski Janusz
  186. Nowocień Anastazja
  187. Pacek Halina
  188. Pacek Zbigniew
  189. Pacek Zdzisław
  190. Panna Tomasz
  191. Pastuszko Marek
  192. Piecuch Jacek
  193. Pieczychlebek Teresa
  194. Pietrzyk Kazimiera
  195. Piłat Andrzej
  196. Piwko Sylwester
  197. Piwowarczyk Mirosław
  198. Pocheć Andrzej
  199. Pocheć Piotr
  200. Podgórski Józef
  201. Pomorski Krzysztof
  202. Potrzeszcz Jarosław
  203. Puchała Joanna
  204. Pytel Lech
  205. Raczyński Tomasz
  206. Rak Andrzej
  207. Rakoczy Marek
  208. Razimowicz Mirosława
  209. Rogala Marek
  210. Rożek Krzysztof
  211. Rudek Waldemar
  212. Rużycki Mirosław
  213. Ryś Adam
  214. Sar Jarosław
  215. Sarżyński Marian
  216. Sepioło Jan
  217. Serafin Marek
  218. Serwicka Danuta
  219. Serwicki Stanisław
  220. Seweryn Bożena
  221. Sieradzki Marek
  222. Sikora Helena
  223. Sławek Dorota
  224. Sławek Dorota
  225. Smaga Bożena
  226. Smolarek Franciszek
  227. Sobański Marek
  228. Sosnowski Janusz
  229. Stachowicz Tadeusz
  230. Stanecki Mirosław
  231. Staryczenkow Andrzej
  232. Staś Jacek
  233. Stefański Jacek
  234. Stępień Barbara
  235. Stępień Maria
  236. Stępień Wojciech
  237. Stępniewski Grzegorz
  238. Stolarczyk Grzegorz
  239. Surma Miroslaw
  240. Sypek Renata
  241. Syst Krzysztof
  242. Szamańska Małgorzata
  243. Szczepański Dariusz
  244. Szczodrak Marek
  245. Szeląg Krzysztof
  246. Szewczyk Halina
  247. Szewczyk Zbigniew
  248. Szostak Agata
  249. Szwugier Jacek
  250. Śmigielski Janusz
  251. Świerat Donata
  252. Świrta Sylwester
  253. Tarnopolski Marek
  254. Tokarska Danuta
  255. Urban Jolanta
  256. Walkiewicz Mariola
  257. Wiatrowski Krzysztof
  258. Wicik Krzysztof
  259. Więcław Barbara
  260. Wiśniewski Sylwester
  261. Wojtachnio Mirosław
  262. Wojtan Ewa
  263. Wojtan Sylwester
  264. Woźniak Barbara
  265. Wójcicka Mariola
  266. Wójcik Adam
  267. Wójcik Małgorzata
  268. Wójcik Zbigniew
  269. Zagajny Arkadiusz
  270. Zakrzewski Jan
  271. Zamojska Małgorzata
  272. Zapała Adam
  273. Zaręba Regina
  274. Zieliński Andrzej
  275. Zięba Andrzej
  276. Zięba Eugeniusz
  277. Zięba Teresa
  278. Żak Renata
  279. Żeber Andrzej
  280. Żeber Teresa
  281. Żukowski Tomasz

Żurowski Mirosław.

© 2017 Zespół Szkół Zawodowych Nr 2 w Starachowicach - Webmaster: Dariusz Leszczyszyn.

Please publish modules in offcanvas position.

Free Joomla! templates by Engine Templates

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej.

Akceptuję cookies z tej strony.