2011/2012 - 2014/2015

Osiągnięcia

 

2014/2015 -Stypendia dla uczniów

 

  • Stypendium Prezesa Rady Ministrów  
    Marta Malinowska
  • Stypendium Prezydenta Starachowic
    Agata Nowak

2014/2015 – Olimpiada Innowacji Technicznych i Wynalazczości-

            „Wynalazczość

  • etap okręgowy
  • III miejsce drużynowo
  • Indywidualnie: Olga Kusiak - V miejsce, Eliza Gębusia - VIII miejsce
  • opiekun: Edyta Lubieniecka

2014/2015 – Olimpiada Innowacji Technicznych i Wynalazczości-

                     „Innowacje techniczne

 

 

  • etap okręgowy
  • II miejsce
  • uczeń: Mateusz Rokita
  • opiekun: Alicja Janiec

 

2014/2015 - Ogólnopolski Konkurs Wiedzy o Mediach

 

  • etap centralny
  • uczennica: Klaudia Mundzik      
  • opiekun: Grażyna Kmiotek

  • etap wojewódzki
  • uczennica: Joanna Śmigielska
  • opiekun: Donata Zielińska

2014/2015 - XXXVIII Ogólnopolski Turniej Recytatorski Literatury Regionalnej

  • finał ogólnopolski

  • uczennica: Agnieszka Orzechowska

  • opiekun: Grzegorz Lech

  • etap wojewódzki

  • uczniowie: Katarzyna Lipiec, Aleksandra Rzeszutek, Agnieszka Pastuszka, Agnieszka Orzechowska, Angelika Warwas, Mateusz Jaśkiewicz, Radosław Kos

  • opiekun: Grzegorz Lech

2014/2015 – Konkurs „Człowiek-Motoryzacja- Ekologia

 

  • II miejsce
  • uczeń: Mateusz Rokita
  • opiekun: Alicja Janiec

2014/2015- Konkurs Wiedzy o Powiecie Starachowickim

  • II miejsce
  • uczennica: Ola Śmigielska
  • opiekun: Sławomir Gwardyś

2014/2015- Świętokrzyski Maraton Matematyczny

 

  • etap wojewódzki
  • uczniowie: Grzegorz Kozak – finalista
    Przemysław Kwapisz - wyróżnienie
  • opiekun: Marzena Koriat

2014/2015 - Ogólnopolski Turniej Motoryzacyjny

  • etap powiatowy
  • III miejsce
  • uczniowie: Krzysztof Ciemięga, Dawid Miśkiewicz, Paweł Marchewka
  • opiekun: Alicja Grześkowiak

2014/2015 - Świętokrzyski Maraton Matematyczny

  • etap powiatowy
  • V miejsce
  • uczeń: Marcin Jóżwik
  • opiekun: Alicja Gołosz

2014/2015 – Siedmiu Wspaniałych - Sportowcy 2014 roku

  • wyróżnienie wojewódzkie
  • uczennica: Agata Nowak

2013/2014 - Stypendia dla uczniów

  • Stypendium Prezesa Rady Ministrów
    Dominika Jaromin
    Marcin Śmiech
  • Stypendium firmy RR Donnelley
    Bartosz Sikora
    Agata Nowak

2013/2014 - Olimpiada Innowacji Technicznych i Wynalazczości

  • etap wojewódzki
  • wyróżnienie
  • opiekun: Edyta Lubieniecka

2013/2014 - Sesja Popularno- Naukowa „Człowiek – Motoryzacja –Ekologia"

  • etap wojewódzki
  • I miejsce
  • opiekun: Edyta Lubieniecka

2013/2014 – Konkurs „Budowa- Moja Przyszłość"

  • II miejsce drużynowo
  • opiekun: Edyta Lubieniecka

2013/2014 – Konkurs z Zakresu „Bezpieczeństwa i Higieny Pracy"

  • etap wojewódzki
  • uczniowie: Adrian Kulik, Dawid Sielwanowski, Dawid Sala
  • opiekun: Edyta Lubieniecka

2013/2014 - Konkurs Historyczny „Orła Wrona Nie Pokona"

 

  • etap powiatowy
  • II miejsce
  • uczniowie: Łukasz Noskowicz, Mateusz Mikołajczyk, Maciej Staniec
  • opiekunowie: Jarosław Ciepliński, Stanisław Wojtan

2013/2014 - XIX Konkurs Recytatorski Poezji Religijnej

  • laureat
  • uczennica: P. Piwnik
  • opiekun: Marzena Rafalska
  • wyróżnienie
  • uczennica: Kinga Nowak
  • opiekun: Grzegorz Lech

2013/2014 – Siedmiu Wspaniałych - Sportowcy 2013 roku

  • wyróżnienie wojewódzkie
  • uczennica: Agata Nowak

2012/2013 Olimpiada Innowacji Technicznych

  • etap wojewódzki
  • III miejsce
  • uczniowie: Dominik Jeziorski, Adrian Mikos
  • opiekun: Leszek Garbala

  • etap wojewódzki
  • IV miejsce
  • uczniowie: Kamil Chmielewski, Karol Ziemnicki, Dominik Seremak
  • opiekun: Stanisław Łukomski

2012/2013 Sesja Popularnonaukowa „Człowiek-Motoryzacja-Ekologia"

  • II miejsce
  • uczniowie: Dominika Jaromin, Wiktoria Jaromin
  • opiekun: Edyta Lubieniecka

  • wyróżnienie
  • uczeń: Cezary Lutowicz
  • opiekun: Alicja Janiec

2012/2013 Olimpiada Wiedzy o Wynalazczości

  • etap wojewódzki
  • V miejsce
  • uczeń: Mateusz Słyk
  • opiekun: Edyta Lubieniecka

2011/2012 – Olimpiada Wiedzy o Wynalazczości

  • finalista etapu centralnego
  • uczeń: Piotr Ponikowski
  • opiekun: Edyta Lubieniecka

  • etap wojewódzki
  • III miejsce drużynowo -Piotr Ponikowski, Dominika Jaromin, Mateusz Słyk
  • opiekun: Edyta Lubieniecka

2011/2012 - Olimpiada Innowacji Technicznych

  • finaliści na etapie centralnym
  • uczniowie: Kamil Chmielewski, Karol Ziemnicki
  • opiekun: Stanisław Łukomski

2011/2012 – Olimpiada Wiedzy o Unii Europejskiej

  • etap centralny
  • uczeń: Bartłomiej Świrta
  • opiekun: Sławomir Gwardyś

2011/2012 – Konkurs Wojewódzki - „Poznaj Swój Wybrany Zawód"

  • III miejsce
  • uczniowie: Daria Maciąg, Angelika Dobosz
  • opiekun: Edyta Lubieniecka

  • wyróżnienie: Cezary Lutowicz
  • opiekun: Alicja Janiec
© 2017 Zespół Szkół Zawodowych Nr 2 w Starachowicach - Webmaster: Dariusz Leszczyszyn.

Please publish modules in offcanvas position.

Free Joomla! templates by Engine Templates

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej.

Akceptuję cookies z tej strony.