Absolwenci Technikum Mechanicznego 1977/78

Drukuj

 

  1. Adamski Marek
  2. Bafeltowski Mirosław
  3. Bałtowski Władysław
  4. Bąk Stanisław
  5. Bębas Anna
  6. Bilski Marek
  7. Binek Jerzy
  8. Boroń Elżbieta
  9. Boroń Wiesław
  10. Broda Adam
  11. Broda Andrzej
  12. Cetlicer Jerzy
  13. Cheda Zbigniew
  14. Chruścielewski Józef
  15. Ciechań Lech
  16. Cymerys Janusz
  17. Czapka Andrzej
  18. Czapek Andrzej
  19. Czerwiński Andrzej
  20. Dąbek Stanisław
  21. Dąbrowski Ryszard
  22. Dymała Szymon
  23. Dymiński Zbigniew
  24. Działak Maryla
  25. Dziubiński Roman
  26. Dziura Mieczysław
  27. Garbacz Krzysztof
  28. Gawlik Dariusz
  29. Gąsior Ireneusz
  30. Gęborek Mirosław
  31. Giziński Leszek
  32. Głowacki Henryk
  33. Gralec Henryk
  34. Gralec Krzysztof
  35. Grudziń Halina
  36. Gwardyś Elżbieta
  37. Jamry Józef
  38. Janeczko Marek
  39. Jasztal Alfred
  40. Jaworski Zdzisław
  41. Karcz Krzysztof
  42. Karczewski Andrzej
  43. Kasiński Maciej
  44. Kasprzycki Marek
  45. Kiełek Jerzy
  46. Kolimaga Włodzimierz
  47. Kopyś Jolanta
  48. Kosacka Ewa
  49. Kosowski Marian
  50. Kowalczyk Jerzy
  51. Kowalewski Stanisław
  52. Kowalska Edyta
  53. Kowalski Ireneusz
  54. Kowalski Stanisław
  55. Kowalski Tadeusz
  56. Kozłowski Ryszard
  57. Krakowiak Marek
  58. Kubiak Andrzej
  59. Kucharczyk Krystyna
  60. Kurek Marian
  61. Kutera Tomasz
  62. Kuźdub Zbigniew
  63. Kwiatkowski Andrzej
  64. Kwiatkowski Krzysztof
  65. Kwiatkowski Mieczysław
  66. Kwiecień Anna
  67. Lefek Janusz
  68. Lefek Kazimierz
  69. Lisowska Bożena 
  70. Łodej Stefan
  71. Maciąg Jan
  72. Maciąg Tadeusz
  73. Madej Zbigniew
  74. Magdasiarz Urszula
  75. Majewska Halina
  76. Makuła Marek
  77. Markowski Roman
  78. Marynowski Michał
  79. Masternak Grażyna
  80. Matusiak Sławomir
  81. Matysek Bogusław
  82. Mazur Stanisław
  83. Michta Bogumiła
  84. Mikus Józef
  85. Nartowski Krzysztof
  86. Nastula Maciej
  87. Nowacki Zbigniew
  88. Nowak Bożena
  89. Nowak Paweł
  90. Nowakowski Andrzej
  91. Ochnio Aleksander
  92. Orczyk Mieczysław
  93. Paprot Ewa
  94. Parka Joachim
  95. Pastuszka Janusz
  96. Patrer Zbigniew
  97. Piotrowski Marek
  98. Piórkowski Stanisław
  99. Pisarski Andrzej
  100. Piwnik Robert
  101. Piwowarczyk Anna
  102. Pociecha Waldemar
  103. Popczyński Piotr
  104. Rak Tadeusz
  105. Rojek Andrzej
  106. Różalski Jerzy
  107. Rudzki Krzysztof
  108. Rychel Krzysztof
  109. Saletra Paweł
  110. Salwiński Eugeniusz
  111. Słupski Jerzy
  112. Sobolewski Wiktor
  113. Sokół Mirosław
  114. Stawski Czesław
  115. Strajk Alfred
  116. Strzelec Waldemar
  117. Szaran Krzysztof
  118. Szwed Jacek
  119. Szymański Arkadiusz
  120. Śpiewak Jolanta
  121. Talkowski Stanisław
  122. Trzaska Witold
  123. Trześniewska Jolanta
  124. Turek Tadeusz
  125. Tuz Jerzy
  126. Tuźnik Małgorzata
  127. Wacławski Władysław
  128. Wiecha Stanisława
  129. Wielgus Tomasz
  130. Wierzbicki Stanisław
  131. Więcaszek Jolanta
  132. Więckowski Leszek
  133. Wiśnios Tomasz
  134. Wypchło Włodzimierz
  135. Zamijat Małgorzata
  136. Zaręba Szymon
  137. Zatorski Bogusław
  138. Zawal Zbigniew
  139. Zielonka Waldemar
  140. Zięba Michał 
  141. Ziółkowski Józef
  142. Zygan Krzysztof
  143. Życiński Jacek
  144. Żyła Agata 

Copyright 2011. By Hostgator | Zespół Szkół Zawodowych Nr 2 w Starachowicach - Webmaster: Dariusz Leszczyszyn

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej.

Akceptuję cookies z tej strony.