Szkoła Przemysłowa 1948/49

 

  1. Baja Ryszard
  2. Baran Teodor
  3. Beba Ryszard
  4. Bilski Ryszard
  5. Bilski Stanisław
  6. Błoński Jerzy
  7. Borkowski Konrad
  8. Borowiec Henryk
  9. Bródka Julan
  10. Ćwieluch Zdzisław
  11. Drygalak Ryszard
  12. Dudek Kazimierz
  13. Działek Stefan
  14. Dziemba Jan
  15. Fałek Zenon
  16. Garbarczyk Mieczysław
  17. Gąsior Czesław
  18. Glina Czesław
  19. Głowacki Józef
  20. Gołąb Tadeusz
  21. Gorzowski Ferdynand
  22. Góra Zdzisław
  23. Grzejszczyk Jan
  24. Grzejszczyk Zenon
  25. Hartung Bolesław
  26. Herman Ryszard
  27. Iwańczuk Zenon
  28. Jabłoński Władysław
  29. Jagieła Adam
  30. Jamroży Władysław
  31. Kędziora Józef
  32. Kiniorski Mieczysław
  33. Korona Jan
  34. Kosmala Bogusław
  35. Kowalczyk Władysław
  36. Kozior Stanisław
  37. Krakowski Jerzy
  38. Krasiński Adam
  39. Krzos Waldemar
  40. Kucharczyk Jan
  41. Kucharski Kazimierz
  42. Kutera Stanisław
  43. Lewkowicz Adam
  44. Libera Waldemar
  45. Listek Ryszard
  46. Lorant Waldemar
  47. Ludwikowski Bogusław
  48. Madejski Józef
  49. Maj Fabian
  50. Markowski Lucjan
  51. Markowski Zygmunt
  52. Mendzelewski Marian
  53. Migdalski Kazimierz
  54. Minda Władysław
  55. Mróz Zbigniew
  56. Murzyn Zdzisław
  57. Nagłowski Edward
  58. Nowak Bogdan
  59. Nowak Bogdan
  60. Nowak Ryszard
  61. Nowak Stanisław
  62. Obrębski Tadeusz
  63. Olesiński Tadeusz
  64. Pawełczyk Maksymilian
  65. Pawlowski Kazimierz
  66. Piotowski Zdzisław
  67. Przepióra Bogusław
  68. Rać Waldemar
  69. Roczkowski Jan
  70. Rokita Stanisław
  71. Różalski Stanisław
  72. Rymarczyk Bogdan
  73. Schabowski Władysław
  74. Sieradzki Zdzisław
  75. Skalski Piotr
  76. Skrzypczyk Andrzej
  77. Stachowicz Stefan
  78. Stachura Ryszard
  79. Staniszewski Kazimierz
  80. Stodulski Mieczysław
  81. Stompor Tadeusz
  82. Surdy Edward
  83. Szczodra Michał
  84. Szczodrak Stefan
  85. Szczykutowicz Marian
  86. Szymański Ryszard
  87. Szymczyk Ryszard
  88. Śliwczyński Zdzisław
  89. Świerkocki Sławomir
  90. Wiecha Henryk
  91. Witkowski Mieczysław
  92. Wojkowski Zbigniew
  93. Wolbiński Lucjan
  94. Wolski Wacław
  95. Woskowicz Teofil
  96. Woźniczko Stefan
  97. Wróblewski Eugeniusz
  98. Zatorski Henryk
  99. Zawada Adam
  100. Zawłocki Eugeniusz
  101. Zieliński Stanisław
  102. Ziemkiewicz Zdzisław
  103. Ziewiec Wacław
  104. Zięba Stefan
  105. Zięba Wacław
  106. Żaczek Henryk
  107. Żurowski Henryk
© 2017 Zespół Szkół Zawodowych Nr 2 w Starachowicach - Webmaster: Dariusz Leszczyszyn.

Please publish modules in offcanvas position.

Free Joomla! templates by Engine Templates

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej.

Akceptuję cookies z tej strony.