Absolwenci Technikum Mechanicznego 1961/62

 

  1. Adamus Zbigniew
  2. Boroń Wiesław
  3. Burek Edward
  4. Chmielewski Waldemar
  5. Chojnacki Mieczysław
  6. Ciećwierz Jan
  7. Cieśla Zdzisław
  8. Czechowska Zofia
  9. Czuba Maciej
  10. Ćwieluch Julian
  11. Dachowski Tadeusz
  12. Derlatka Kazimierz
  13. Długosz Leszek
  14. Dudek Henryk
  15. Dziub Czesław
  16. Erbel Jan
  17. Fruner Wacław
  18. Gaik Adam
  19. Gajewski Jacek
  20. Garbala Stanisław
  21. Gądek Aleksander
  22. Gęborek Marian
  23. Gizan Marianna
  24. Goliat Józef
  25. Gorzelak Janusz
  26. Gromadzki Edward
  27. Grzebień Jerzy
  28. Jachowicz Henryk
  29. Janik Stanisław
  30. Jarosz Tadeusz
  31. Juda Jerzy
  32. Judasz Wacław
  33. Kasprowski Arkadiusz
  34. Klamczyńśki Ryszard
  35. Kopciał Marek
  36. Kordeusz Edmund
  37. Korzeniowski Wiesław
  38. Kosałkiewicz Andrzej
  39. Kosterska Alicja
  40. Koziorowski Wojciech
  41. Krawczyński Grzegorz
  42. Krukowicz Stanisław
  43. Kubiecki Tadeusz
  44. Kucharski Tadeusz
  45. Kulpa Marian
  46. Kwiatkowski Jan
  47. Lasota Bronisław
  48. Listek Ryszard
  49. Listek Władysław
  50. Łabecki Józef
  51. Major Władysław
  52. Makowski Tadeusz
  53. Maksalon Tadeusz
  54. Markiewicz Antoni
  55. Markiewicz Teodor
  56. Mazurkiewicz Jerzy
  57. Micigulski Edward
  58. Milanowski Czesław
  59. Mrozik Jan
  60. Mucha Janusz
  61. Najman Mieczysław
  62. Nowak Wiesław
  63. Pacocha Zdzisława
  64. Pluta Bogdan
  65. Podsiadło Witold
  66. Połeć Józef
  67. Pomorski Jan
  68. Pora Jerzy
  69. Puczyński Władysław
  70. Pyzik Tadeusz
  71. Rokita Krystyna
  72. Rygar Jerzy
  73. Ryś Jerzy
  74. Sadowski Tadeusz
  75. Serek Zdzisław
  76. Sfygar Tadeusz
  77. Sigda Jan
  78. Skowron Eugeniusz
  79. Skowronski Władysław
  80. Słupski Władysław
  81. Sokołowski Marian
  82. Sosnowski Andrzej
  83. Stygar Tadeusz
  84. Szczepański Witold
  85. Szczuciński Marek
  86. Szczykutowicz Marian
  87. Szumielewicz Stanisław
  88. Świechowska Halina
  89. Tatar Mieczysław
  90. Tobiszewski Andrzej
  91. Trepner Edward
  92. Truwer Wacław
  93. Tuźnik Edward
  94. Uchowicz Janusz
  95. Wolski Zdzisław
  96. Wójcik Janusz
  97. Wycisk Krzysztof
  98. Wyczesany Czesław
  99. Wyglądacz Henryk
  100. Zakrzewski Wojciech
  101. Zarzycki Franciszek
  102. Zieliński Stanisław
  103. Zielonka Feliks
  104. Ziewiec Witold
  105. Żmijewski Józef
  106. Żurawski Bogusław
© 2017 Zespół Szkół Zawodowych Nr 2 w Starachowicach - Webmaster: Dariusz Leszczyszyn.

Please publish modules in offcanvas position.

Free Joomla! templates by Engine Templates

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej.

Akceptuję cookies z tej strony.