Absolwenci Zasadniczej Szkoły Zawodowej 1981/82

  1. Adamczyk Dariusz
  2. Andrzejewski Dariusz
  3. Banaczek Danuta
  4. Barszcz Andrzej
  5. Bidziński Adam
  6. Biurkowska Małgorzata
  7. Bogucki Krzysztof
  8. Borecka Mariola
  9. Budziński Tomasz
  10. Buczak Mirosław
  11. Buśka Krzysztof
  12. Celary Piotr
  13. Chmielewski Wojciech
  14. Chojnicka Dorota
  15. Czajkowski Edward
  16. Dyk Ewa
  17. Dziekan Zbigniew
  18. Dziółko Marek
  19. Dziubek Dariusz
  20. Dziuła Waldemar
  21. Dziura Sylwester
  22. Garbacz Adam
  23. Garbacz Marek
  24. Garbacz Mirosław
  25. Gąsior Roman
  26. Gąsiorowska Barbara
  27. Głuszek Krzysztof
  28. Grunt Bogusław
  29. Hamera Jarosław
  30. Jagiełło Artur
  31. Jankowicz Krzysztof
  32. Kalista Lucyna
  33. Kalista Sylwester
  34. Kania Marek
  35. Kaniewski Wiesław
  36. Karbowniczek Zbigniew
  37. Kępa Andrzej
  38. Kępa Czesław
  39. Kita Leszek
  40. Kleczaj Grzegorz
  41. Klepacz Jarosław
  42. Klepacz Krzysztof
  43. Kończak Ireneusz
  44. Kosel Dariusz
  45. Kosmala Andrzej
  46. Kosztowniak Tomasz
  47. Kubicki Adam
  48. Kucy Piotr
  49. Kundera Jarosław
  50. Kurek Mirosław
  51. Ladyca Daniel
  52. Latała Ryszard
  53. Lipiński Roman
  54. Listek Sylwester
  55. Łebek Zbigniew
  56. Ługowski Teodor
  57. Łygan Adam
  58. Maciejczak Krzysztof
  59. Malinowska Joanna
  60. Marlica Jan
  61. Marlica Krzysztof
  62. Mazur Paweł
  63. Mazurek Tomasz
  64. Merdalska Bogusława
  65. Michalski Jarosław
  66. Mirota Mariusz
  67. Mucha Teresa
  68. Nadstawny Grzegorz
  69. Niekłań Mirosław
  70. Niewczas Henryk
  71. Niewczas Krzysztof
  72. Niewczas Tadeusz
  73. Niziołek Wiesława
  74. Nowak Bożena
  75. Nowak Grażyna
  76. Nyk Grażyna
  77. Obara Dariusz
  78. Orczyk Sylwester
  79. Pacek Anna
  80. Pacek Longina
  81. Pająk Marek
  82. Pastuszka Stanisław
  83. Pastuszka Wiesław
  84. Patkowski Waldemar
  85. Piórkowski Zenon
  86. Pluta Włodzimierz
  87. Pocheć Dorota
  88. Pocheć Wiesław
  89. Pytel Aldona
  90. Romanowski Krzysztof
  91. Sadza Andrzej
  92. Sepioło Waldemar
  93. Sieroń Kazimierz
  94. Sikora Mirosław
  95. Sikorski Krzysztof
  96. Skiba Jarosław
  97. Sławek Teresa
  98. Słomińska Ewa
  99. Słupecki Wojciech
  100. Smuga Bożena
  101. Sokół Jerzy
  102. Stachowicz Krystyna
  103. Staszewska Małgorzata
  104. Surdy Zbigniew
  105. Szaran Mirosław
  106. Szarek Krzysztof
  107. Szast Zbigniew
  108. Śpiewak Robert
  109. Świrta Jolanta
  110. Świstak Halina
  111. Taczyński Tomasz
  112. Tokarska Mariola
  113. Turek Władysław
  114. Walkiewicz Anna
  115. Węgrzyn Bogdan
  116. Wiącek Dorota
  117. Wiącek Krzysztof
  118. Wiecha Krzysztof
  119. Wiecha Marianna
  120. Wierzbiński Łukasz
  121. Winiarski Marek
  122. Wiśniewski Zbigniew
  123. Wiśnios Jacek
  124. Wiśnios Piotr
  125. Wojciechowski Bogusław
  126. Wojtan Ewa
  127. Wojtan Ireneusz
  128. Wójcicki Sylwester
  129. Wychowska Mirosława
  130. Zaborski Leszek
  131. Zając Dariusz
  132. Zakrzewski Dariusz
  133. Zakrzewski Marek
  134. Zaręba Grzegorz
  135. Zatorska Alina
  136. Zawłocka Renata
  137. Ziewiec Krzysztof
  138. Żeber Barbara

.

© 2017 Zespół Szkół Zawodowych Nr 2 w Starachowicach - Webmaster: Dariusz Leszczyszyn.

Please publish modules in offcanvas position.

Free Joomla! templates by Engine Templates

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej.

Akceptuję cookies z tej strony.