Absolwenci Zasadniczej Szkoły Zawodowej 1983/84

Drukuj
  1. Adamczyk Witold
  2. Adamus Wojciech
  3. Arczewski Mieczysław
  4. Bałczyk Anna
  5. Banasilk Marek
  6. Barszcz Andrzej
  7. Bejm Sylwester
  8. Bernaciak Mirosław
  9. Bębas Janusz
  10. Bielecka Małgorzata
  11. Borek Leszek
  12. Borek Marek
  13. Borowiecki Robert
  14. Chrzanowski Ignacy
  15. Ciepielewski Ryszard
  16. Cieślik Grzegorz
  17. Czerwińska Zofia
  18. Derlatka Renata
  19. Drozdowski Wojciech
  20. Dróżdż Alicja
  21. Drynia Irena
  22. Dudek Barbara
  23. Flisek Cezary
  24. Franczak Anna
  25. Fura Adam
  26. Gajewski Robert
  27. Gębura Tomasz
  28. Głowacki Mirosław
  29. Główczyński Dariusz
  30. Główczyński Wiesław
  31. Głuszek Marta
  32. Graba Leszek
  33. Grys Urszula
  34. Grzelka Grażyna
  35. Grzyśka Jacek
  36. Gwardyś Witold
  37. Jabczyk Alicja
  38. Jagieła Małgorzata
  39. Jezierski Jarosław
  40. Kalista Elżbieta
  41. Kasperkiewicz Barbara
  42. Kasprzyk Zbigniew
  43. Kiełek Arkadiusz
  44. Kiełek Bogusław
  45. Klusek Wojciech
  46. Konieczna Małgorzata
  47. Kopeć Małgorzata
  48. Kopeć Teresa
  49. Kopyś Krzysztof
  50. Kosmala Jarosław
  51. Kosowski Tadeusz
  52. Kowalski Mirosław
  53. Kozieł Zygmunt
  54. Kozik Leszek
  55. Krajewski Dariusz
  56. Krężel Krzysztof
  57. Kruszyńska Lucyna
  58. Kucharczyk Jerzy
  59. Kucharczyk Mirosław
  60. Kuminek Urszula
  61. Kupisz Jacek
  62. Kusiek Zbigniew
  63. Kutera Robert
  64. Kwiatek Stanisław
  65. Kwiatkowski Stanisław
  66. Kwiecień Paweł
  67. Lichtoń Jarosław
  68. Lipa Sylwester
  69. Lipiński Marek
  70. Lis Andrzej
  71. Łubek Beata
  72. Majer Cezary
  73. Majewski Andrzej
  74. Makowska Beata
  75. Małecki Ireneusz
  76. Marchewka Sławomir
  77. Mazur Dariusz
  78. Mickiewicz Janusz
  79. Miernikiewicz Włodzimierz
  80. Migus Robert
  81. Moskwa Bogdan
  82. Niewczas Włodzimierz
  83. Nowak Dorota
  84. Nowak Grzegorz
  85. Nowak Ryszard
  86. Nowak Szymon
  87. Nowak Wiktor
  88. Nowocień Robert
  89. Ożug Lidia
  90. Pacek Anna
  91. Pacek Paweł
  92. Partyka Grzegorz
  93. Pawelec Mariola
  94. Pawlik Jerzy
  95. Płusa Marek
  96. Pocheć Mariusz
  97. Polakowski Marian
  98. Poniewierska Janina
  99. Poński Jarosław
  100. Popis Małgorzata
  101. Pożoga Michał
  102. Puchała Andrzej
  103. Robaczkiewicz Elżbieta
  104. Rutkowski Waldemar
  105. Rynio Dariusz
  106. Sepioło Lech
  107. Serafin Andrzej
  108. Sikora Bożena
  109. Siwiec Emilia
  110. Skowroński Jacek
  111. Sokół Robert
  112. Spadło Krzysztof
  113. Stachowicz Danuta
  114. Starzyński Waldemar
  115. Stawiarski Rafał
  116. Stefański Paweł
  117. Styk Lidia
  118. Szast Leszek
  119. Szmalec Zdzisław
  120. Szumielewicz Bożena
  121. Tarnopolski Sylwester
  122. Tomaszewski Aleksander
  123. Utkowski Roman
  124. Wawrzak Mirosław
  125. Wiecha Zofia
  126. Wiśnios Janusz
  127. Wojtachnio Wojciech
  128. Wojtan Elżbieta
  129. Wojtan Grażyna
  130. Wolski Tomasz
  131. Wójcik Urszula
  132. Wróblewski Wiesław
  133. Wrzesień Alicja
  134. Zawłocki Zbigniew
  135. Zbrożyna Bożena
  136. Zdyb Ewa
  137. Ziewiec Maria

.


Copyright 2011. By Hostgator | Zespół Szkół Zawodowych Nr 2 w Starachowicach - Webmaster: Dariusz Leszczyszyn

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej.

Akceptuję cookies z tej strony.