Technikum Budowy Samochodów 1955/56

Drukuj

 

  1. Błasiński Piotr
  2. Bonk Barbara
  3. Borowiec Jadwiga
  4. Bzymek Zuzanna
  5. Chmolewski Stefan
  6. Chojnacka Helena
  7. Chojnacki Jan
  8. Chruszczewski Zbigniew
  9. Chrzanowski Józef
  10. Czechowski Kazimierz
  11. Czuba Tadeusz
  12. Długosz Tadeusz
  13. Domagała Emma
  14. Drab Leszek
  15. Dzióbek Wiesława
  16. Dziura Anna
  17. Dziura Mirosław
  18. Falisz Krzysztof
  19. Florczyk Elżbieta     
  20. Frycz Andrzej
  21. Gacek Alicja
  22. Gadowski Zbigniew
  23. Gajewski Zdzisław
  24. Gałka Zygmunt
  25. Giedych Roman
  26. Glibowski Andrzej
  27. Gliwa Jan Wojciech
  28. Głuchowska Alicja
  29. Góźdź Stanisława
  30. Grabowski Stanisław
  31. Grad Jerzy
  32. Grudnik Cezary
  33. Jabłoński Aleksander
  34. Janyst Zbigniew
  35. Jazgier Jan
  36. Just Anatol
  37. Kaczor Marian
  38. Kałuża Alicja
  39. Kamiński Narcyz
  40. Kazibudzka Beata
  41. Kępa Marian
  42. Kiełek Wiesława
  43. Kochańska Elżbieta
  44. Koługa Lucyna
  45. Kopacz Danuta
  46. Kotowski Marek
  47. Kowalczyk Jan
  48. Kowalski Fryderyk
  49. Krakowiak Janusz
  50. Krasuski Edward
  51. Królik Zdzisław
  52. Krupa Ryszard
  53. Krzos Tadeusz
  54. Kucharczyk Leszek
  55. Kusiak Jadwiga
  56. Kuźdub Wanda
  57. Kwiatkowski Kazimierz
  58. Lachowicz Leszek
  59. Lepian Franciszek
  60. Leśniak Zdzisław
  61. Lis Andrzej
  62. Lorant Stanisław
  63. Łak Barbara
  64. Łepek Władysław
  65. Łój Elżbieta
  66. Łucki Stanisław
  67. Łuczkiewicz Adam
  68. Łuszczewski Jerzy
  69. Maciąg Danuta
  70. Malinowski Waldemar
  71. Michalczewski Witold
  72. Miszta Władysław
  73. Mobe Halina
  74. Molnan Henryk
  75. Murzyn Natalia
  76. Niewczas Witold
  77. Niewczas Zdzisław
  78. Nizioł Marian
  79. Nowacki Adam
  80. Nowicki Włodzimierz
  81. Nowocień Irena
  82. Osych Klemens
  83. Pacański Kazimierz
  84. Pacocha Zdzisława
  85. Piwnik Bronisława
  86. Płacińska Jadwiga
  87. Płusa Zofia
  88. Polak Marian Lech
  89. Przygoda Teresa
  90. Pytel Henryk
  91. Rokita Antoni
  92. Rokita Janusz
  93. Rosołowski Jan
  94. Różalska Marianna
  95. Rutkowski Andrzej
  96. Sekuła Alicja
  97. Skorzyński Stanisław
  98. Skowronek Mieczysław
  99. Skrzeczyna Adam
  100. Słyk Józef
  101. Sokół Zbigniew
  102. Sowa Jadwiga
  103. Stańczak Urszula
  104. Staszałek Jan
  105. Surdy Lucjan
  106. Szczodrak Lidia
  107. Szwaczka Zbigniew
  108. Szwagrzyk Andrzej
  109. Świderski Marek
  110. Tarkowski Piotr
  111. Tarnik Józef
  112. Trzos Wanda
  113. Underlik Aleksander
  114. Walkiewicz Leszek
  115. Wanocka Kazimierz
  116. Warzocha Henryk
  117. Wąchocka Regina
  118. Wiejas Eugeniusz
  119. Winiarek Kazimierz
  120. Winnicki Wojciech
  121. Wójcik Robert
  122. Wykrota Rajmund
  123. Zaczyński Tomasz
  124. Zapała Edward
  125. Zarzycki Jerzy
  126. Zawadzka Krystyna
  127. Zawór Zygmunt
  128. Zieja Tadeusz
  129. Ziencik Henryk 

Copyright 2011. By Hostgator | Zespół Szkół Zawodowych Nr 2 w Starachowicach - Webmaster: Dariusz Leszczyszyn

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej.

Akceptuję cookies z tej strony.