Absolwenci Zasadniczej Szkoły Zawodowej 1989/90

  1. Adamczyk Roman
  2. Adamczyk Sylwester
  3. Adamska Marzena
  4. Adamus Sławomir
  5. Aniołek Renata
  6. Arczewska Anna
  7. Augustyniak Robert
  8. Bablar Mariusz
  9. Badar Grzegorz
  10. Bado Mariusz
  11. Banasik Dorota
  12. Borkowska Katarzyna
  13. Bednarug Katarzyna
  14. Bębas Jarosław
  15. Białogońska Barbara
  16. Biel Marzena
  17. Bies Renata
  18. Bies Dariusz
  19. Bogdańska Marika
  20. Bogulski Piotr
  21. Bolek Arkadiusz
  22. Bolęba Grzegorz
  23. Borek Arkadiusz
  24. Borkowska Agata
  25. Borowiec Anna
  26. Borowiec Marek
  27. Borowiec Mirosław
  28. Buczak Janusz
  29. Chojnacka Elżbieta
  30. Cieciora Jadwiga
  31. Cioroch Szymon
  32. Ciosek Przemysław
  33. Cybuch Ireneusz
  34. Dąda Renata
  35. Dołęga Sławomir
  36. Dróżdż Emilia
  37. Dróżdż Zbigniew
  38. Figiel Sławomir
  39. Filopowski Wojciech
  40. Furmanek Krzysztof
  41. Godlewski Marian
  42. Garbacz Robert
  43. Gębura Andrzej
  44. Gębura Iwona
  45. Gębura Sylwester
  46. Ginuł Tomasz
  47. Girzał Tomasz
  48. Gładyś Rafał
  49. Gołębski Jarosław
  50. Gronostaj Katarzyna
  51. Grzyśka Katarzyna
  52. Guzera Renata
  53. Gwóźdź Piotr
  54. Idziak Sławomir
  55. Iwan Iwona
  56. Jadowski Cezary
  57. Jakubowski Mariusz
  58. Janiec Beata
  59. Jankowska Katarzyna
  60. Jasiński Tomasz
  61. Jasztal Irena
  62. Jezierski Marek
  63. Jędrzejewski Rajmund
  64. Kalista Edyta
  65. Kaczmarski Marcin
  66. Kędziora Joanna
  67. Kępa Grzegorz
  68. Kiełek Renata
  69. Klepacz Agnieszka
  70. Kobylarz Iwona
  71. Kołacz Alicja
  72. Kosacka Beata
  73. Koszarska Marzena
  74. Kowal Barbara
  75. Kowalczyk Paweł
  76. Kowalewski Paweł
  77. Kowalik Stanisław
  78. Kowalska Renata
  79. Kowalski Krzysztof
  80. Kozieł Mariusz
  81. Kozieł Teodora
  82. Krakowiak Zofia
  83. Krzepkowska Izabela
  84. Krzoski Mariusz
  85. Kuczkowski Andrzej
  86. Kunert Paweł
  87. Kusiak Agata
  88. Kusiak Piotr
  89. Kusiak Zenon
  90. Kutera Marek
  91. Kutera Waldemar
  92. Linek Renata
  93. Lipiec Michał
  94. Łęcki Marek
  95. Łodej Arkadiusz
  96. Łodej Maciej
  97. Machocki Andrzej
  98. Maciąg Robert
  99. Maj Leszek
  100. Majewska Anna
  101. Malicki Dariusz
  102. Małecki Wiesław
  103. Mamiarz Renata
  104. Marlica Justyna
  105. Mastalerz Joanna
  106. Mazur Beata
  107. Mączka Grzegorz
  108. Mickiewicz Grzegorz
  109. Miernikiewicz Wioletta
  110. Misztal Zbigniew
  111. Mundzik Grzegorz
  112. Nachyła Mariusz
  113. Niewczas Lidia
  114. Nobis Piotr
  115. Nowak Mariusz
  116. Nowak Radosław
  117. Nowicka Urszula
  118. Olejnik Katarzyna
  119. Olszewski Grzegorz
  120. Olszewski Paweł
  121. Orczyk Jarosław
  122. Pacek Lucyna
  123. Pacek Sebastian
  124. Pastuszka Tomasz
  125. Pawelec Leszek
  126. Paź Danuta
  127. Pędzisz Edyta
  128. Piekutowski Roman
  129. Pietrzyk Zofia
  130. Plewa Artur
  131. Pocheć Beata
  132. Podzielna Barbara
  133. Pokrzywka Jolanta
  134. Pokusa Tomasz
  135. Połaniecki Adam
  136. Ponikowski Krzysztof
  137. Popłońska Mariola
  138. Rachtan Krzysztof
  139. Rachwał Eliza
  140. Rakowska Krystyna
  141. Rakowski Leszek
  142. Rojek Sławomir
  143. Rolicz Artur
  144. Rybka Teresa
  145. Rymarczyk Adam
  146. Sałata Iwona
  147. Sepioło Stanisław
  148. Serek Grzegorz
  149. Sieczka Mariusz
  150. Sikora Barbara
  151. Sikora Ewa
  152. Siwiec Iwona
  153. Skiba Edyta
  154. Skoba Mariusz
  155. Sobczyk Paweł
  156. Soboń Marian
  157. Sokół Zbigniew
  158. Spadło Irena
  159. Spadło Rafał
  160. Stanecki Wiesław
  161. Stępień Anna
  162. Stępień Grzegorz
  163. Stępień Ireneusz
  164. Strycharska Krystyna
  165. Strzelec Bożena
  166. Styk Maciej
  167. Szara Dorota
  168. Szeląg Anna
  169. Szlezyngier Sebastian
  170. Sznaucner Anna
  171. Szumielewicz Anna
  172. Szymczyk Dorota
  173. Śpiewak Grzegorz
  174. Świtoń Beata
  175. Tarnopolski Robert
  176. Tofil Szymon
  177. Trela Dorota
  178. Turek Dariusz
  179. Turek Mariusz
  180. Tusiński Robert
  181. Tuszyński Marcin
  182. Tuzimek Renata
  183. Walkiewicz Dorota
  184. Wędziński Artur
  185. Więckowski Szymon
  186. Wilczyńska Krystyna
  187. Wiśniewski Grzegorz
  188. Wojciechowski Michał
  189. Wojtachnio Sylwester
  190. Wolski Szymon
  191. Zaborski Leszek
  192. Zając Ryszard
  193. Zapała Piotr
  194. Zatorski Grzegorz
  195. Zawłocki Tomasz
  196. Ząbecki Michał
  197. Ziemnicka Renata
  198. Ziewiec Agnieszka
  199. Zięba Piotr
  200. Złomek Michał
  201. Żeber Marika
  202. Żłobecka Ewnika

.

© 2017 Zespół Szkół Zawodowych Nr 2 w Starachowicach - Webmaster: Dariusz Leszczyszyn.

Please publish modules in offcanvas position.

Free Joomla! templates by Engine Templates

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej.

Akceptuję cookies z tej strony.