Absolwenci Zasadniczej Szkoły Zawodowej 1965/66

Drukuj
  1. Adamczyk Andrzej
  2. Adamczyk Boguchwał
  3. Augustyniak Grażyna
  4. Baćkowski Jan
  5. Bała Wiktor
  6. Banasik Mirosław
  7. Barczyk Bolesław
  8. Bębas Henryk
  9. Bębas Marian
  10. Bęben Teresa
  11. Bidziński Zdzisław
  12. Bies Marian
  13. Bilski Wacław
  14. Błach Ryszard
  15. Błędziński Jerzy
  16. Bodera Jan
  17. Bogucki Stanisław
  18. Boroń Ryszard
  19. Brodawka Jerzy
  20. Chojnacki Jan
  21. Cichocki Zbigniew
  22. Ciepluch Edward
  23. Czajka Władysław
  24. Czarnecki Stanisław
  25. Czechowski Jan
  26. Derlatka Jan
  27. Derlatka Konrad
  28. Dobroń Jan
  29. Dróżdż Łucja
  30. Dudek Elżbieta
  31. Dudek Jan
  32. Dutkowski Krzysztof
  33. Dyk Ignacy
  34. Fiutowski Waldemar
  35. Fundowicz Stanisław
  36. Galant Eugeniusz
  37. Gałek Henryk
  38. Gałęziowski Andrzej
  39. Gawarecki Mieczysław
  40. Gawęcki Witold
  41. Gawlik Stefan
  42. Gąsior Lech
  43. Gębura Waldemar
  44. Giela Bogusław
  45. Gierada Marek
  46. Glonowski Ryszard
  47. Gorczyca Tadeusz
  48. Gozdur Antoni
  49. Góralski Grzegorz
  50. Górniak Andrzej
  51. Gralec Jerzy
  52. Grobela Wojciech
  53. Gross Waldemar
  54. Gruca Jerzy
  55. Grzesik Tadeusz
  56. Guzowski Jan
  57. Gwóźdź Stanisław
  58. Hanaj Raul
  59. Jabłoński Wiesław
  60. Jankowski Krzysztof
  61. Janus Jerzy
  62. Jasik Bolesław
  63. Jedynak Waldemar
  64. Jędrzejewska Grażyna
  65. Kaczmarczyk Jan
  66. Kaczmarczyk Jan
  67. Kaczmarczyk Józef
  68. Kaczmarski Antoni
  69. Kaczmarski Marian
  70. Kaliwoda Zbigniew
  71. Kaniewski Jerzy
  72. Karwacki Zenon
  73. Kiełek Zdzisław
  74. Klepacz Henryk
  75. Kobialka Zofia
  76. Kobiec Ryszard
  77. Koczubiej Andrzej
  78. Kominek Joanna
  79. Kosiarski Adam
  80. Kosmala Tomasz
  81. Kot Marian
  82. Kot Tadeusz
  83. Kowal Marian
  84. Kowalik Bogusław
  85. Kowalska Alina
  86. Kowalski Edward
  87. Kowalski Kazimierz
  88. Kowalski Stefan
  89. Kozera Elżbieta
  90. Krajewski Mieczysław
  91. Królikowski Marian
  92. Kruk Zygmunt
  93. Kryczka Czesław
  94. Krzemiński Włodzimierz
  95. Kucharski Krzysztof
  96. Kucharski Zbigniew
  97. Kuchniak Franciszek
  98. Kucmin Eugeniusz
  99. Kutera Tadeusz
  100. Kwiatkowska Elżbieta
  101. Lasota Kazimierz
  102. Lenard Kazimierz
  103. Lisicki Andrzej
  104. Loranty Tadeusz
  105. Lubieniecki Jan
  106. Łygan Maria
  107. Machalski Zenon
  108. Machura Waldemar
  109. Maciąg Teresa
  110. Małaczek Kazimierz
  111. Małek Teodor
  112. Mandziak Tadeusz
  113. Marchewka Maria
  114. Marek Józef
  115. Matysek Jan
  116. Mazur Andrzej
  117. Mazur Tadeusz
  118. Michalczyk Marian
  119. Michnowski Krzysztof
  120. Michta Andrzej
  121. Mikos Józef
  122. Minda Józef
  123. Młodzik Krzysztof
  124. Monicz Ryszard
  125. Morawski Jerzy
  126. Młynarczyk Marian
  127. Nicpoń Andrzej
  128. Nowak Elżbieta
  129. Nowak Stanisław
  130. Olejarski Ryszard
  131. Olszewski Zdzisław
  132. Opozda Aleksy
  133. Pacek Aleksander
  134. Pająk Józef
  135. Paprot Andrzej
  136. Parcheta Zbigniew
  137. Pastuszka Bogusław
  138. Pastuszka Jan
  139. Pawłowski Zenon
  140. Pędzisz Tadeusz
  141. Pękala Jan
  142. Piętak Zofia
  143. Piwnik Leszek
  144. Pluta Zdzisława
  145. Pocheć Grzegorz
  146. Pocheć Jan
  147. Poznański Jan
  148. Pożoga Andrzej
  149. Pyrc Edward
  150. Raczkowski Bogdan
  151. Radlak Tadeusz
  152. Rokita Stefan
  153. Rożek Kazimierz
  154. Różalski Jerzy
  155. Różalski Marian
  156. Rutkowski Zdzisław
  157. Rymarczyk Krzysztof
  158. Sagan Kazimierz
  159. Sałata Walenty
  160. Serwicki Władysław
  161. Szewczyk Zdzisław
  162. Sieczka Ryszard
  163. Sitek Włodzimierz
  164. Sitnik Ryszard
  165. Slanowski Ryszard
  166. Soboń Andrzej
  167. Sojecki Marian
  168. Sokołowski Szymon
  169. Sopiński Janusz
  170. Sowa Jerzy
  171. Spychaj Mirosław
  172. Stanisławska Maria
  173. Staszewski Zenon
  174. Stawska Grażyna
  175. Stodulski Stanisław
  176. Szafrański Wacław
  177. Szczepanik Zbigniew
  178. Szczykutowicz Bogusław
  179. Szwaczka Krystyna
  180. Szwed Zygmunt
  181. Ścibisz Jerzy
  182. Śledziowski Stanisław
  183. Ślifierz Jan
  184. Świątek Józef
  185. Tatar Jan
  186. Tatar Mieczysław
  187. Trepka Marian
  188. Tokarska Halina
  189. Tomczyk Marian
  190. Turek Jan
  191. Turkot Lech
  192. Ulińska Anna
  193. Wajs Marian
  194. Wesołowski Józef
  195. Węgierek Ryszard
  196. Wiącek Józef
  197. Wiącek Marian
  198. Wiciel Barbara
  199. Wierzbicki Jerzy
  200. Wiktorowski Ryszard
  201. Wiśniewski Andrzej
  202. Wojciechowski Marian
  203. Wołczyński Adam
  204. Wosiek Julian
  205. Wójcik Marian
  206. Wójcikowski Andrzej
  207. Wroński Marian
  208. Włodarczyk Marian
  209. Wyraz Renata
  210. Wysocki Waldemar
  211. Zabrzycki Edward
  212. Zatorski Stanisław
  213. Zdziech Leokadia
  214. Zieliński Czesław
  215. Zięba Włodzimierz

.


Copyright 2011. By Hostgator | Zespół Szkół Zawodowych Nr 2 w Starachowicach - Webmaster: Dariusz Leszczyszyn

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej.

Akceptuję cookies z tej strony.