Absolwenci Technikum Mechanicznego dla pracujących 1975/76

 

  1. Aderek Krzysztof
  2. Bachurski Maciej
  3. Bąba Zbigniew
  4. Bębas Wiesław
  5. Bielejec Maciej
  6. Borkowski Stefan
  7. Boroń Andrzej
  8. Bryła Stanisław
  9. Chmielecka Władysława
  10. Chmolowski Tadeusz
  11. Ciechanowski Janusz
  12. Domański Jerzy
  13. Dudkiewicz Barbara
  14. Głowacki Stanisław
  15. Gorszkow Józef
  16. Gorszkow Zbigniew
  17. Górski Kazimierz
  18. Grzegorski Andrzej
  19. Gryz Piotr
  20. Grzesik Józef
  21. Guzera Andrzej
  22. Hamera Zbysław
  23. Howeto Maria
  24. Iwan Marek
  25. Jagodziński Lucjan
  26. Jakubowski Zdzisław
  27. Jędrzejczyk Kazimierz
  28. Jędrzejewski Janusz
  29. Kalinowski Leszek
  30. Karkusiewicz Leszek
  31. Kiełbasa Henryk
  32. Kisiel Stanisław
  33. Kleczaj Wiesław
  34. Kłoderejski Zbigniew
  35. Kosiarski Adam
  36. Krawczyk Grażyna
  37. Krawczyk Kazimierz
  38. Krzeszowski Stanisław
  39. Kutera Zofia
  40. Luciński Leszek
  41. Łebek Anna
  42. Łuczkiewicz Andrzej
  43. Łyżwa Stanisław
  44. Machalski Zenon
  45. Majewski Józef
  46. Malicki Grzegorz
  47. Markiewicz Włodzimierz
  48. Mazur Włodzimierz
  49. Mazur Zbigniew
  50. Misiura Stanisław
  51. Mroczkowski Andrzej
  52. Mrozik Tomasz
  53. Mróz Marek
  54. Olesiński Julian
  55. Oszajca Alicja
  56. Pasterniak Lech
  57. Pastuszka Kazimierz
  58. Pastuszko Franciszek
  59. Pastuszka Stefan
  60. Pater Stanisław
  61. Pater Zbigniew
  62. Pękarz Wojciech
  63. Piskulak Piotr
  64. Połeć Ryszard
  65. Pocheć Stanisław
  66. Pomorski Bogdan
  67. Poniewierski Ferdynand
  68. Potocki Andrzej
  69. Próchnicki Adam
  70. Pyrc Krystyna
  71. Raczyński Bogdan
  72. Rozwadowski Stanisław
  73. Różalska Beata
  74. Rudecki Marek
  75. Rybak Witold
  76. Rymarczyk Jacek
  77. Sar Ryszard
  78. Sieczka Helena
  79. Simonowicz Jerzy
  80. Skiba Zdzisław
  81. Sokołowski Jan
  82. Stępień Marian
  83. Stojecka Emilia
  84. Stojecki Władysław
  85. Suszczewicz Janusz
  86. Suszczewicz Zenon
  87. Szczeciński Janusz
  88. Szczodrak Tadeusz
  89. Szloser Leszek
  90. Szmalec Bogumiła
  91. Szwed Janusz
  92. Śmiecikowski Jan
  93. Tarzanowski Lucjan
  94. Tokarski Krzysztof
  95. Tokarski Lucjan
  96. Troczyński Marian
  97. Tworowski Waldemar
  98. Wacławska Elżbieta
  99. Wiączek Robert
  100. Witek Jadwiga
  101. Wojtasik Jan
  102. Wojtyniak Andrzej
  103. Wolański Władysław
  104. Zakrzewski Piotr
  105. Zapłotyński Władysław
  106. Zięba Marek
  107. Zięba Ryszard
  108. Zurawny Tadeusz
© 2017 Zespół Szkół Zawodowych Nr 2 w Starachowicach - Webmaster: Dariusz Leszczyszyn.

Please publish modules in offcanvas position.

Free Joomla! templates by Engine Templates

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej.

Akceptuję cookies z tej strony.