Absolwenci Zasadniczej Szkoły Zawodowej 1992/93

  1. Abramczyk Albert
  2. Adamczyk Piotr
  3. Barański Rafał
  4. Batóg Malwina
  5. Bernatek Anna
  6. Bębas Mariusz
  7. Bidziński Artur
  8. Bielecka Ewa
  9. Bilski Przemysław
  10. Bodulski Jacek
  11. Borcuch Rafał
  12. Borkowski Ryszard
  13. Borowiec Rafał
  14. Borowiec Szymon
  15. Bryk Wojciech
  16. Bunk Michał
  17. Bzymek Jerzy
  18. Chodnikiewicz Artur
  19. Chojnacki Sylwester
  20. Cichocka Marzena
  21. Cierpisz Artur
  22. Cierpisz Marzena
  23. Cieślik Grzegorz
  24. Cieślik Tomasz
  25. Cyran Hubert
  26. Czaja Robert
  27. Czarnecki Artur
  28. Danielska Agnieszka
  29. Dąbrowska Joanna
  30. Derlatka Sylwester
  31. Dębniak Grzegorz
  32. Dobrucki Grzegorz
  33. Duda Daniel
  34. Duda Edyta
  35. Dudek Gabriel
  36. Gajos Fabian
  37. Gałęziowski Marek
  38. Garbacz Aneta
  39. Garbacz Justyna
  40. Gardala Maksymilian
  41. Gawlik Paweł
  42. Gierczak Robert
  43. Głowacka Marta
  44. Gołąbek Agnieszka
  45. Gołębska Magdalena
  46. Gołębski Mirosław
  47. Góźdź Arkadiusz
  48. Grabarz Mariola
  49. Grdeń Marcin
  50. Grudziecki Sebastian
  51. Grunt Piotr
  52. Grzesik Robert
  53. Gulba Grzegorz
  54. Jagieła Grzegorz
  55. Janiec Mariusz
  56. Janikowski Paweł
  57. Jarosz Krzysztof
  58. Jasiak Daniel
  59. Jasztal N.
  60. Jasztal Paweł
  61. Jeżewski Tomasz
  62. Jeżowski Tadeusz
  63. Jędrasek Rafał
  64. Jóźwik Agnieszka
  65. Jurzyński Paweł
  66. Kaczmarczyk Edyta
  67. Kaczor Robert
  68. Kania Aneta
  69. Kania Dawid
  70. Karczewski Emil
  71. Karpik Aneta
  72. Karwacka Bożena
  73. Karwacki Norbert
  74. Kateusz Sławomir
  75. Kempiński Konrad
  76. Kępa Artur
  77. Kępa Paweł
  78. Kiełek Andrzej
  79. Kiełek Bogusław
  80. Kiełek Jadwiga
  81. Kiełek Michał
  82. Kiełek Rafał
  83. Kiepas Sławomir
  84. Klamczyński Sławomir
  85. Klepacz Sławomir
  86. Knafel Artur
  87. Kopyś Lucyna
  88. Kopyś Mirosława
  89. Kosior Krzysztof
  90. Kosmala Anna
  91. Kowalczyk Waldemar
  92. Kowalik Ireneusz
  93. Kowalik Mariusz
  94. Kozera Gerard
  95. Kozieł Robert
  96. Kulik Dariusz
  97. Kusiak Katarzyna
  98. Kwapisz Ewa
  99. Kwiatek Agnieszka
  100. Latała Irmina
  101. Lech Sławomir
  102. Lefek Tomasz
  103. Lepiarz Sylwester
  104. Leszczyński Łukasz
  105. Leszczyński Paweł
  106. Lipiec Ewa
  107. Lipiec Iwona
  108. Listek Agnieszka
  109. Litwinek Jacek
  110. Lubieniecki Robert
  111. Machajski Marcin
  112. Maciąg Jarosław
  113. Markowski Mariusz
  114. Matyjasik Tomasz
  115. Matysek Agnieszka
  116. Mayer Tomasz
  117. Mazur Szymon
  118. Mazurkiewicz Robert
  119. Mączka Anita
  120. Młynarski Rafał
  121. Molenda Izabela
  122. Myszka Zbigniew
  123. Nadgrodkiewicz Łukasz
  124. Niewczas Szymon
  125. Nobis Karol
  126. Nosowicz Robert
  127. Nowak Anna
  128. Nowak Edyta
  129. Nowak Monika
  130. Nowak Szczepan
  131. Olesiński Szczepan
  132. Orczyk Rajmund
  133. Ostoja Paweł
  134. Pająk Andrzej
  135. Pająk Paweł
  136. Paluch Jacek
  137. Pastuszka Urszula
  138. Pater Norbert
  139. Pawelec Agnieszka
  140. Pawlik Andrzej
  141. Peryt Małgorzata
  142. Petrilak Stefan
  143. Petrus Marzena
  144. Pękacz Michał
  145. Piekarz Rafał
  146. Piotrowska Urszula
  147. Plewa Rafał
  148. Płatek Marcin
  149. Pocheć Aneta
  150. Pocheć Artur
  151. Pocheć Krzysztof
  152. Pocheć Szymon
  153. Popłońska Agata
  154. Potrzeszcz Kazimierz
  155. Pożoga Mariusz
  156. Prokop Maciej
  157. Prześrut Marcin
  158. Przygoda Dariusz
  159. Rogala Szymon
  160. Rokita Marcin
  161. Ryłko Marcin
  162. Rymarczyk Rafał
  163. Rynio Radosław
  164. Sabowicz Bartosz
  165. Saramak Ireneusz
  166. Sarwicki Robert
  167. Serek Rafał
  168. Seweryn Gabriela
  169. Seweryn Mariusz
  170. Siewierski Mariusz
  171. Sikora Sylwester
  172. Skrzypowski Rafał
  173. Skóra Grzegorz
  174. Sławek Jacek
  175. Smuga Emil
  176. Sobański Andrzej
  177. Sobczyk Robert
  178. Sobkiewicz Grzegorz
  179. Sokół Marcin
  180. Staniszewski Dariusz
  181. Stępień Dariusz
  182. Stępień Lucyna
  183. Strycharski Grzegorz
  184. Strząbała Zbigniew
  185. Synowiec Artur
  186. Szczodrak Paweł
  187. Szmajda Rafał
  188. Szmalec Robert
  189. Szwugier Dorota
  190. Tokarski Sebastian
  191. Turek Marcin
  192. Walkiewicz Marcin
  193. Wasilewski Artur
  194. Wiącek Marzena
  195. Wiecha Robert
  196. Witkowski Piotr
  197. Wojtal Rafał
  198. Wolf Piotr
  199. Wójcik Artur
  200. Wójcik Rafał
  201. Wójcikowski Michał
  202. Wrona Mariusz
  203. Wrona Tomasz
  204. Wróblewski Rafal
  205. Wrzesień Piotr
  206. Zachert Marcin
  207. Zbrożyna Andrzej
  208. Zieja Rafał
  209. Zieliński Karol
  210. Zieliński Michał
  211. Ziewiec Małgorzata
  212. Zięba Mariusz
  213. Zwolińska Anita
  214. Żak Mariusz
  215. Żak Monika
  216. Żeber Paweł
  217. Żłobecka Wiesława
  218. Żwirek Robert

.

© 2017 Zespół Szkół Zawodowych Nr 2 w Starachowicach - Webmaster: Dariusz Leszczyszyn.

Please publish modules in offcanvas position.

Free Joomla! templates by Engine Templates

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej.

Akceptuję cookies z tej strony.