Absolwenci Zasadniczej Szkoły Zawodowej 1971/72

  1. Abram Jacek
  2. Adamczyk Roman
  3. Adamczyk Zenona
  4. Aderek Krzysztof
  5. Anduła Waldemar
  6. Badnarczyk Marian
  7. Bajer Tadeusz
  8. Banasik Irena
  9. Bandura Krystyna
  10. Barańska Alicja
  11. Barański Kazimierz
  12. Bassa Jan
  13. Bassa Krystyna
  14. Bastrzyk Marek
  15. Bastrzyk Wojciech
  16. Bąk Zbigniew
  17. Bełtowski Tomasz
  18. Bernaciak Ludwik
  19. Białek Czesław
  20. Bigaj Andrzej
  21. Bilska Barbara
  22. Biskup Jan
  23. Błach Stefan
  24. Błaszczyk Krzysztof
  25. Błaszczyk Wojciech
  26. Bobas Zbigniew
  27. Bogdański Edward
  28. Bojarski Andrzej
  29. Boroń Andrzej
  30. Budziński Czesław
  31. Bujak Zbigniew
  32. Bujnowska Maria
  33. Bzymek Henryka
  34. Bzymek Mariusz
  35. Chlewicki Jerzy
  36. Chmielnicka Barbara
  37. Chodniewicz Zbigniew
  38. Chodorowicz Jerzy
  39. Chojnacki Krzysztof
  40. Cholewiński Jan
  41. Ciechanowski Janusz
  42. Cieciora Grażyna
  43. Cielecka Zdzisława
  44. Cieśla Adam
  45. Cieśla Waldemar
  46. Cieśla Zdzisław
  47. Cioroch Barbara
  48. Cydzik Bożena
  49. Czubak Barbara
  50. Ćwiek Henryk
  51. Dąbrowski Stanisław
  52. Derlatka Teresa
  53. Derlatka Włodzimierz
  54. Dróżdż Edward
  55. Dudkiewicz Barbara
  56. Dwojewski Kazimierz
  57. Dybowski Janusz
  58. Dzik Andrzej
  59. Dziurzyński Marek
  60. Faber Jerzy
  61. Falasa Krzysztof
  62. Faliszewska Grażyna
  63. Falkowski Edward
  64. Fudala Marian
  65. Gałka Jerzy
  66. Gałka Zdzisław
  67. Gawęcka Stanisława
  68. Gawęcki Bogdan
  69. Gąsior Ewa
  70. Gąsior Henryka
  71. Glina Krystyna
  72. Głowacka Maria
  73. Głowacka Mirosława
  74. Głowacki Jan
  75. Głód Elżbieta
  76. Gołąbek Roman
  77. Góralewska Bożena
  78. Góralski Andrzej
  79. Gralec Halina
  80. Gralec Jadwiga
  81. Gralec Kazimierz
  82. Gryszka Wanda
  83. Gryz Władysława
  84. Grzebień Jarosław
  85. Grzesik Janusz
  86. Gulba Zbigniew
  87. Guzera Lech
  88. Gwóźdź Józef
  89. Hamera Fabian
  90. Iwan Anna
  91. Jagieło Wacław
  92. Jamski Mirosław
  93. Jaros Henryka
  94. Jaros Lidia
  95. Jarosz Zbigniew
  96. Jasik Joanna
  97. Jaskros Bogdan
  98. Jasztal Wacław
  99. Jaśkowiak Maria
  100. Jędrzejczyk Edward
  101. Jędrzejczyk Kazimierz
  102. Jędrzejkiewicz Grażyna
  103. Jopek Zbigniew
  104. Kaczmarczyk Waldemar
  105. Kaczmarska Bożena
  106. Kalisz Marian
  107. Kamiński Jerzy
  108. Kardas Edmund
  109. Karpińska Grażyna
  110. Karyś Mieczysław
  111. Kasperski Tadeusz
  112. Kasprzak Zofia
  113. Kędziora Kazimierz
  114. Kędziora Krzysztof
  115. Kiełek Andrzej
  116. Kita Ryszard
  117. Klementowicz Ryszard
  118. Klusek Eugeniusz
  119. Kłosowski Jan
  120. Kobczyk Krystyna
  121. Kołaczyński Aleksander
  122. Kopeć Wincenty
  123. Kos Krzysztof
  124. Kosmala Lech
  125. Kosonóg Teresa
  126. Koszela Zdzisław
  127. Kowalska Irena
  128. Kowalska Teresa
  129. Kowalski Jan
  130. Kozak Bogumiła
  131. Kozak Elżbieta
  132. Kozieł Maria
  133. Krakowiak Marian
  134. Kramer Zdzisław
  135. Kromek Zbigniew
  136. Kruk Lrszek
  137. Krupa Ewa
  138. Krupa Grażyna
  139. Kuc Stanisław
  140. Kucharska Jadwiga
  141. Kuchniak Karol
  142. Kumek Bogusław
  143.  Kusiak Janusz
  144. Kusiek Kazimierz
  145. Kuzia Tadeusz
  146. Kuźdub Zofia
  147. Kwiecień Jadwiga
  148. Kwiecień Kazimierz
  149. Lasek Jerzy
  150. Lasek Krystyna
  151. Lasek Zdzisław
  152. Laskowski Jan
  153. Latała Anna
  154. Leśniewski Piotr
  155. Libuda Wiesława
  156. Lipa Ryszard
  157. Lipiec Grzegorz
  158. Lipiec Zbigniew
  159. Łodej Maria
  160. Łojek Wiesława
  161. Łukasiuk Zdzisława
  162. Machała Janusz
  163. Maciąg Danuta
  164. Maciąg Elżbieta
  165. Madejski Wojciech
  166. Maj Bogusława
  167. Maj Marian
  168. Majewski Tadeusz
  169. Malczewski Andrzej
  170. Mamcarz Paweł
  171. Marek Barbara
  172. Marekwica Bożena
  173. Markowska Maria
  174. Markowski Grzegorz
  175. Markowski Henryk
  176. Marzec Edward
  177. Marzec Zofia
  178. Masłoń Lucjan
  179. Matysek Jan
  180. Mazur Marek
  181. Mazur Witold
  182. Mazurek Adam
  183. Mazurkiewicz Lech
  184. Mergalska Zofia
  185. Mędak Bogusław
  186. Michalski Mirosław
  187. Miernik Mieczysław
  188. Migus Jadwiga
  189. Mikołajewska Grażyna
  190. Miller Zofia
  191. Młynarczyk Leszek
  192. Molenda Benedyka
  193. Mordak Marian
  194. Morga Celina
  195. Motyka Tadeusz
  196. Murdza Halina
  197. Myszka Alina
  198. Niechciał Andrzej
  199. Nowak Alicja
  200. Nowak Andrzej
  201. Nowak Krystyna
  202. Nowak Lucjan
  203. Nowak Mirosław
  204. Nowak Wincenty
  205. Nowak Zbigniew
  206. Nowakowski Jerzy
  207. Nowicka Wiesława
  208. Nowocień Halina
  209. Orczykowska Zofia
  210. Oszajca Alicja
  211. Palacz Ryszarda
  212. Pastuszka Elżbieta
  213. Pastuszka Grzegorz
  214. Pastuszka Marek
  215. Pastuszka Marian
  216. Pastuszka Zenon
  217. Pastuszko Kazimierz
  218. Pawelec Marian
  219. Pentek Marek
  220. Pierzchała Marek
  221. Pietruszkiewicz Barbara
  222. Pietrzyk Leszek
  223. Pikus Alicja
  224. Piłat Wiesław
  225. Piwko Krzysztof
  226. Pocheć  Weronika
  227. Pocheć Stanisław
  228. Pocheć Teresa
  229. Pokrzywka Danuta
  230. Połeć Józef
  231. Połowin Adam
  232. Potemska Grażyna
  233. Psiuch Jędrzej
  234. Pytel Henryk
  235. Rakowski Andrzej
  236. Rdzanek Tadeusz
  237. Rębowski Lech
  238. Rokita Jan
  239. Różalska Bożena
  240. Różycki Ryszard
  241. Rudzki Leszek
  242. Rygiel Elżbieta
  243. Rymarczyk Henryk
  244. Rymarczyk Jacek
  245. Ryś Jan
  246. Rzeczkowski Andrzej
  247. Rzeczkowski Maciej
  248. Rzęsa Andrzej
  249. Saczewska Bogumiła
  250. Sadkowski Zdzisław
  251. Sadło Lidia
  252. Sadłos Zbigniew
  253. Salamon Jerzy
  254. Salwa Marianna
  255. Sar Ryszard
  256. Sar Zdzisław
  257. Sepioło Genowefa
  258. Serafin Jadwiga
  259. Seta Henryk
  260. Siadlak Stanisław
  261. Skiba Zdzisław
  262. Skowron Elżbieta
  263. Skrzek Stanisław
  264. Sokół Henryk
  265. Sokół Józef
  266. Sołtysiak Jan
  267. Sowa Krzysztof
  268. Spadło Irena
  269. Stachowicz Zdzisław
  270. Staś Leszek
  271. Stępień Andrzej
  272. Styk Danuta
  273. Surdy Adam
  274. Szaran Zofia
  275. Szast Józef
  276. Szczepanek Teresa
  277. Szczersza Barbara
  278. Szewczyk Halina
  279. Szkudlarska Halina
  280. Szlęzak Ryszard
  281. Sznaucner Henryk
  282. Szóstak Grażyna
  283. Szpak Ewa
  284. Szwugier Tadeusz
  285. Szymańska Jadwiga
  286. Śledź Ryszard
  287. Świercz Ryszard
  288. Świercz Teresa
  289. Tarabasz Ryszard
  290. Tarasiuk Ryszard
  291. Tchórz Krzysztof
  292. Tokarska Krystyna
  293. Tokarski Krzysztof
  294. Tomanek Wiesław
  295. Tomasik Zdzisława
  296. Tomaszewska Teresa
  297. Tomkiewicz Andrzej
  298. Traczyński Zbigniew
  299. Trykała Teresa
  300. Turek Andrzej
  301. Turek Celina
  302. Turek Helena
  303. Turek Ryszard
  304.  Turek Zenon
  305. Usowska Maria
  306. Walkiewicz Andrzej
  307. Warzocha Marian
  308. Wasilewski Zbigniew
  309. Wiącek Antoni
  310. Wiącek Zdzisław
  311. Wiecha Ryszard
  312. Więcław Henryk
  313. Wiktorowski Mieczysław
  314. Wilczyński Andrzej
  315. Wilczyska Teresa
  316. Wiosło Jerzy
  317. Wojciechowski Robert
  318. Woźniak Waldemar
  319. Wójcik Kazimiera
  320. Wójtowicz Zbigniew
  321. Wrona Józef
  322. Wrzesień Henryk
  323. Wykrota Andrzej
  324. Zagajny Elżbieta
  325. Zagajny Leon
  326. Zarychta Wojciech
  327. Zawłocki Gustaw
  328. Ząbecki Wojciech
  329. Zieja Genowefa
  330. Zieja Kazimierz
  331. Zieja Marian
  332. Zielińska Danuta
  333. Ziewiec Jan
  334. Ziółkowski Zygmunt
  335. Żak Ryszard
  336. Żurawski Krzysztof

.

© 2017 Zespół Szkół Zawodowych Nr 2 w Starachowicach - Webmaster: Dariusz Leszczyszyn.

Please publish modules in offcanvas position.

Free Joomla! templates by Engine Templates

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej.

Akceptuję cookies z tej strony.