Absolwenci Zasadniczej Szkoły Metalowo-Elektrycznej 1955/56

 

  1. Baran Marian
  2. Bartkowiak Kazimierz
  3. Bastrzyk Roman
  4. Bąk Józef
  5. Bieliński Henryk
  6. Bogucki Grzegorz
  7. Borek Wanda
  8. Charczuk Ryszard
  9. Chmielnicki Jerzy
  10. Chrobot Zygmunt
  11. Cieciora Stanislaw
  12. Cieślak Zdzisław
  13. Cukierki Wojciech
  14. Czajkowski Jan
  15. Danek Zofia
  16. Długosz Krystyna
  17. Dolega Jan
  18. Domańska Władysława
  19. Dudzic Stefan
  20. Durnoga Maria
  21. Dziadowicz Stanisław
  22. Dziura Henryk
  23. Dziurzyński Adam
  24. Figiel Henryk
  25. Gałka Tadeusz
  26. Gębusia Jadwiga
  27. Grabowska Krystyna
  28. Gralec Władysława
  29. Grudziński Jerzy
  30. Guzik Wiesława
  31. Gwardian Ryszard
  32. Herman Lucjan
  33. Iwan Zofia
  34. Jabłczyk Eugeniusz
  35. Jagiełło Tomasz
  36. Janikowski Władysław
  37. Jary Wacław
  38. Jasińska Teresa
  39. Jaszkiewicz Jan
  40. Kaługa Bogusław
  41. Karczmarski Marian
  42. Kasprzyk Danuta
  43. Kiełek Bogusław
  44. Kiełek Lucjan
  45. Kleczaj Adam
  46. Kołodziejczak Adam
  47. Kosa Witold
  48. Kozera Józef
  49. Kuźdub Leon
  50. Kwiatek Janina
  51. Lech Mieczysław
  52. Lisiczki Ryszard
  53. Łebek Antoni
  54. Łukowski Szczepan
  55. Madej Witold
  56. Maj Jerzy
  57. Majewski Jan
  58. Marek Stanisław
  59. Matysek Marianna
  60. Matyśkiewicz Zygmunt
  61. Mazur Marian
  62. Migus Marian
  63. Miller Jan
  64. Mirecki Maciej
  65. Mistrza Ryszard
  66. Mroczkowski Marian
  67. Nadgrodkiewicz Rafał
  68. Niewczas Czesław
  69. Niewczas Maria
  70. Niewczas Marian
  71. Niewczas Ryszard
  72. Niewczas Wanda
  73. Nowak Eugeniusz
  74. Nowak Józef
  75. Nowak Władysław
  76. Olesińska Lucyna
  77. Opozda Krystyna
  78. Orczyk Jadwiga
  79. Pacek Edward
  80. Palimaka Wiesława
  81. Pastuszka Stanisław
  82. Pikus Bogusław
  83. Pisarek Tadeusz
  84. Podeszwa Eugeniusz
  85. Pokrzywa Stanisław
  86. Poniewierski Zdzisław
  87. Rachudała Wiesław
  88. Radziejewski Jan
  89. Rak Roman
  90. Rubinek Stanisław
  91. Seleta Maria
  92. Serafin Alfreda
  93. Seweryn Jan
  94. Sieradzki Edward
  95. Sikorski Henryk
  96. Sykuła Edmund
  97. Słyk Edward
  98. Smuga Edward
  99. Smuga Jerzy
  100. Sobczyk Stanisław
  101. Sokołowski Kazimierz
  102. Sowa Władysław
  103. Spadko Józef
  104. Stachuczy Ryszard
  105. Stawski Waldemar
  106. Stefański Włodzimierz
  107. Stronk Czesław
  108. Szary Leszek
  109. Szczepaniak Stefan
  110. Szczepanowski Jan
  111. Szpet Józefa
  112. Świostek Henryk
  113. Tchórzowska Alicja
  114. Tłuścik Tadeusz
  115. Ulińska Alicja
  116. Warwas Jerzy
  117. Wcześniak Zofia
  118. Witkowski Antoni
  119. Wolańska Kazimiera
  120. Woźniczko Jan
  121. Wzorek Tadeusz
  122. Zabawki Adam
  123. Zabojszcz Tadeusz
  124. Zacharski Tadeusz
  125. Zganiacz Janusz
  126. Ziewiec Eugeniusz
  127. Zięba Ryszard
  128. Zygan Leszek
  129. Życiński Stanisław
© 2017 Zespół Szkół Zawodowych Nr 2 w Starachowicach - Webmaster: Dariusz Leszczyszyn.

Please publish modules in offcanvas position.

Free Joomla! templates by Engine Templates

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej.

Akceptuję cookies z tej strony.