Absolwenci Zasadniczej Szkoły Zawodowej 1980/81

  1. Adamczyk Krzysztof
  2. Adamczyk Sylwester
  3. Andrzejewski Szymon
  4. Ankurowski Zbigniew
  5. Bajor Szymon
  6. Bański Andrzej
  7. Barszcz Janusz
  8. Bartkiewicz Jan
  9. Bidzińska Krystyna
  10. Błaszczyńska Krystyna
  11. Borkowski Zbigniew
  12. Celuch Sylwester
  13. Cezary Piotr
  14. Chodkiewicz Tomasz
  15. Chodół Grzegorz
  16. Chojnacki Dariusz
  17. Cieślik Zdzisława
  18. Czarnowski Andrzej
  19. Czechowski Zdzisław
  20. Danielska Teresa
  21. Drożyc Marek
  22. Dróżdż Krzysztof
  23. Dygas Robert
  24. Faleńczak Leszek
  25. Fręchowicz Grażyna
  26. Fulara Krzysztof
  27. Gawłowicz Andrzej
  28. Gembura Małgorzata
  29. Gębura Dariusz
  30. Gębura Dorota
  31. Gębura Wojciech
  32. Gida Waldemar
  33. Gieras Marek
  34. Głowacki Jan
  35. Gołąb Mieczysław
  36. Góralski Jan
  37. Górski Zdzisław
  38. Gralec Renata
  39. Grunt Jacek
  40. Grzela Jerzy
  41. Idziak Mirosław
  42. Jabłoński Dariusz
  43. Jadwidzic Danuta
  44. Jakima Barbara
  45. Jankiewicz Adam
  46. Jarosz Bożena
  47. Jaworski Jarosław
  48. Jeżewska Krystyna
  49. Jędrzejowski Krzysztof
  50. Kasiński Jacek
  51. Kępa Zbigniew
  52. Kiełek Krzysztof
  53. Kleczaj Andrzej
  54. Klepacz Wojciech
  55. Klepner Sylwester
  56. Kopyś Jadwiga
  57. Kotowski Sławomir
  58. Kowalik Mirosław
  59. Kowalik Sylwester
  60. Kozieł Krystyna
  61. Kozłowski Marek
  62. Krakowiak Jarosław
  63. Kruk Jarosław
  64. Krzciuk Krzysztof
  65. Krzeszowski Jacek
  66. Krzewski Jerzy
  67. Kubica Mirosław
  68. Kubik Leszek
  69. Kupis Zofia
  70. Kuźdub Alina
  71. Kuźdub Danuta
  72. Lech Wiesław
  73. Lefek Wiesław
  74. Linek Anna
  75. Lipczyński Bogumił
  76. Loranty Zbigniew
  77. Ludwikowski Henryk
  78. Łodej Elżbieta
  79. Maciąg Krzysztof
  80. Majcher Iwona
  81. Malinowski Mirosław
  82. Margula Szymon
  83. Mazur Tomasz
  84. Mazur Waldemar
  85. Mech Andrzej
  86. Młynarczyk Beata
  87. Moraczyńska Mariola
  88. Niedziela Mirosław
  89. Niewiadomski Ireneusz
  90. Nowak Ewa
  91. Nowak Janusz
  92. Nowak Zbigniew
  93. Obara Roman
  94. Paciorek Ewa
  95. Panna Tomasz
  96. Pastuszka Marek
  97. Pater Mirosław
  98. Paź Maria
  99. Pietrzyk Wiesława
  100. Piwinik Włodzimierz
  101. Radasiński Tomasz
  102. Roman Halina
  103. Rumiński Edward
  104. Rutkowski Jan
  105. Sala Mirosław
  106. Salwa Tadeusz
  107. Serafin Marek
  108. Seweryn Andrzej
  109. Seweryn Joanna
  110. Sieczka Leszek
  111. Skoneczna Izabela
  112. Skorupa Wojciech
  113. Sławek Andrzej
  114. Sławiński Krzysztof
  115. Sokół Krzysztof
  116. Sosnowski Janusz
  117. Stępień Marek
  118. Stępień Wojciech
  119. Styszko Mirosław
  120. Sypak Renata
  121. Szczygieł Waldemar
  122. Świrta Sylwester
  123. Tokarska Danuta
  124. Tomiło Jacek
  125. Wiśniewski Zbigniew
  126. Wojtan Adam
  127. Wojtan Sylwester
  128. Wróbel Alicja
  129. Wychowski Zbigniew
  130. Wypchło Dorota
  131. Zapała Paweł
  132. Zawłocki Dariusz
  133. Zięba Andrzej 

.

© 2017 Zespół Szkół Zawodowych Nr 2 w Starachowicach - Webmaster: Dariusz Leszczyszyn.

Please publish modules in offcanvas position.

Free Joomla! templates by Engine Templates

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej.

Akceptuję cookies z tej strony.