Absolwenci Zasadniczej Szkoły Zawodowej 1972/73

  1. Adach Krzysztof
  2. Adamus Barbara
  3. Aderek Marek
  4. Antonik Władysław
  5. Antos Barbara
  6. Arendt Dorota
  7. Baca Edward
  8. Banaczkowska Maria
  9. Barańska Maria
  10. Barańska Teresa
  11. Barszcz Janusz
  12. Barszcz Zofia
  13. Bąk Krystyna
  14. Bednarczyk Jadwiga
  15. Betlejewski Leszek
  16. Bębas Teresa
  17. Bębas Zbigniew
  18. Bidziński Andrzej
  19. Bidziński Stanisław
  20. Bielecki Kazimierz
  21. Biskup Bożena
  22. Bochyński Kazimierz
  23. Bodera Barbara
  24. Borycki Jan
  25. Bzinkowska Bogumiła
  26. Bzinkowska Elżbieta
  27. Celuch Helena
  28. Cheda Zygmunt
  29. Chlewicki Andrzej
  30. Chmielewska Cecylia
  31. Chmolowski Tadeusz
  32. Chochoł Andrzej
  33. Chochół Grażyna
  34. Chojnacka Helena
  35. Chołubczak Aleksander
  36. Ciesielski Janusz
  37. Ciesielski Leszek
  38. Ciesielski Ryszard
  39. Cieślik Mirosław
  40. Cioroch Władysław
  41. Dąbrowski Tadeusz
  42. Derlatka Anna
  43. Derlatka Marek
  44. Derlatka Tatiana
  45. Deroń Ryszard
  46. Dębicka Maria
  47. Dębińska Anna
  48. Domański Jerzy
  49. Dudek Marek
  50. Dwojak Danuta
  51. Dzik Aleksandra
  52. Figura Marianna
  53. Fiszer  Alicja
  54. Francus Janusz
  55. Fudala Lucyna
  56. Fudala Zygmund
  57. Gacoń Andrzej
  58. Gajos Kazimierz
  59. Gałka Elżbieta
  60. Gasło Kazimierz
  61. Gawor Jan
  62. Gąś Roman
  63. Glina Teresa
  64. Głowacki Stanisław
  65. Głowacz Krystyna
  66. Gołąbek Sławomir
  67. Goszczyńska Elżbieta
  68. Gozdek Włodzimierz
  69. Góralewska Bożena
  70. Graczak Mieczysława
  71. Grzelka Zdzisław
  72. Gulba Michał
  73. Gwóźdź Halina
  74. Heda Stanisław
  75. Herman Anna
  76. Hert Elżbieta
  77. Iłowski Robert
  78. Iwoła Stanisław
  79. Jabłońska Cecylia
  80. Jadwidzic Wiesław
  81. Jagiełło Ryszard
  82. Jagiełło Stanisław
  83. Jaguś Wiesława
  84. Janiec Teresa
  85. Janowski Wojciech
  86. Jarosz Ireneusz
  87. Jaziorski Ryszard
  88. Jerzejewski Kazimierz
  89. Jeziorski Janusz
  90. Jeziorski Stanisław
  91. Jędrzejczyk Andrzej
  92. Jędrzejczyk Halina
  93. Juczkiewicz Andrzej
  94. Kaczmarska Jadwiga
  95. Kaczor Teresa
  96. Kalista Marek
  97. Kamiński Jerzy
  98. Kania Jerzy
  99. Kania Maria
  100. Kania Maria
  101. Karasek Marek
  102. Karczewski Zdzisław
  103. Karkusiewicz Leszek
  104. Karpacka Teresa
  105. Karwacki Grzegorz
  106. Karykowska Anna
  107. Katowski Zbigniew
  108. Kawrocki Andrzej
  109. Kazimierczak Józef
  110. Kępa Irena
  111. Kępa Mirosława
  112. Kępińska Teresa
  113. Kiełek Grażyna
  114. Kiełek Jolanta
  115. Kiełek Kazimierz
  116. Kiepas Andrzej
  117. Kleczaj Wiesław
  118. Klepacz Krystyna
  119. Klepacz Lech
  120. Klimek Bogusława
  121. Kobyłecki Mieczysław
  122. Kochoł Grażyna
  123. Kolasa Alicja
  124. Kolbus Jadwiga
  125. Kolimaga Henryk
  126. Komarowicz Tadeusz
  127. Konacki Andrzej
  128. Kończak Czesław
  129. Kończak Czesław
  130. Kopacz Marian
  131. Kopciał Wiktor
  132. Kopciński Zbigniew
  133. Korzela Zdzisława
  134. Kosel Zofia
  135. Kosiarski Włodzimierz
  136. Kosmala Janina
  137. Kosno Elżbieta
  138. Kosterna Alicja
  139. Kostucha Krystyna
  140. Kowalczyk Konrad
  141. Kowalczyk Marek
  142. Kowalik Maria
  143. Kozak Tadeusz
  144. Kozieł Andrzej
  145. Kozłowski Jerzy
  146. Kozub Karolina
  147. Król Teresa
  148. Kruk Maria
  149. Krzeszowski Andrzej
  150. Krzyżanowska Grażyna
  151. Kucharczyk Halina
  152. Kućma Waldemar
  153. Kujszczyk Zbigniew
  154. Kundy Jerzy
  155. Kupisz Zbigniew
  156. Kusiarski Włodzimierz
  157. Kuśmierski Adam
  158. Kwiatkowska Janina
  159. Kwiecień Marian
  160. Latała Stanisław
  161. Lech Jadwiga
  162. Lefek Maria
  163. Lesiak Marek
  164. Lipa Wiktor
  165. Lipiec Henryka
  166. Listek Waldemar
  167. Luba Krystyna
  168. Lucińska Elżbieta
  169. Luciński Leszek
  170. Luciński Szymon
  171. Łapacz Barbara
  172. Ławski Adam
  173. Łęcki Marek
  174. Łodej Adam
  175. Łodej Stanisław
  176. Łukasik Grażyna
  177. Maciąg Jadwiga
  178. Maciąg Jan
  179. Maciąg Jan
  180. Maciąg Teresa
  181. Maciejczak Teresa
  182. Madejski Tadeusz
  183. Maj Krzysztof
  184. Majewska Bogumiła
  185. Majewska Lidia
  186. Major Bogusław
  187. Malec Henryk
  188. Małyk Helena
  189. Małyk Jerzy
  190. Marczak Krzysztof
  191. Marekwica Krystyna
  192. Markiewicz Lucyna
  193. Markiewicz Teresa
  194. Markowski Roman
  195. Marlica Andrzej
  196. Massalska Anna
  197. Materski Andrzej
  198. Mazur Czesław
  199. Mazurkiewicz Jerzy
  200. Mazurkiewicz Wiesław
  201. Michalski Andrzej
  202. Minda Andrzej
  203. Minda Zdzisław
  204. Molenda Jan
  205. Mroczek Józef
  206. Mróz Marek
  207. Mundzik Krystyna
  208. Nadgrodkiewicz Bogusława
  209. Nowak Małgorzata
  210. Nowak Zbigniew
  211. Nowak Zofia
  212. Nowocień Maria
  213. Ogórek Mirosław
  214. Olesiak Marek
  215. Olesiński Julian
  216. Olesiński Stanisław
  217. Olszeński Stanisław
  218. Orzechowski Jan
  219. Pacek Teresa
  220. Pajek Irena
  221. Partyka Janina
  222. Parys Ewa
  223. Pasternak Leszek
  224. Pastuszka Zbigniew
  225. Pater Zbigniew
  226. Perchel Teresa
  227. Pękala Danuta
  228. Piątek Zbigniew
  229. Pietrzyk Grażyna
  230. Piotrowska Bożena
  231. Pisarski Andrzej
  232. Plewa Piotr
  233. Płokita Jan
  234. Pocheć Stanisław
  235. Pocheć Zbigniew
  236. Podgórski Marian
  237. Pokrzywka Danuta
  238. Pokrzywka Zofia
  239. Połeć Ryszard
  240. Potrzeszcz Józef
  241. Potrzeszcz Teresa
  242. Potrzeszcz Teresa
  243. Poznalska Janina
  244. Pożoga Anna
  245. Prostak Danuta
  246. Próchnicki Ryszard
  247. Pryciak Andrzej
  248. Raczyński Adam
  249. Radło Andrzej
  250. Rafalska Sabina
  251. Rafalska Zofia
  252. Rak Ryszrd
  253. Rogala Ryszard
  254. Rokita Danuta
  255. Rokita Tadeusz
  256. Rożek Ryszarda
  257. Rybarczyk Witold
  258. Rymarczyk Marta
  259. Rymarski Włodzimierz
  260. Sadkowska Anna
  261. Sar Władysław
  262. Sar zbigniew
  263. Sepioło Regina
  264. Siczka Janina
  265. Sieroń Marek
  266. Sikora Andrzej
  267. Sikora Teresa
  268. Sitarski Tadeusz
  269. Skaza Teresa
  270. Skiba Stanisław
  271. Sobańska Alicja
  272. Sobczyk Mieczysław
  273. Sobczyk Zofia
  274. Soja Krzysztof
  275. Sokołowski Andrzej
  276. Sokół Krystyna
  277. Sokół Wanda
  278. Sowicki Henryk
  279. Stachowicz Stefan
  280. Stachuczy Andrzej
  281. Stanik Andrzej
  282. Stępień Franciszek
  283. Stępień Jan
  284. Stępień Stanisław
  285. Styk Stanisława
  286. Suligowska Krystyna
  287. Surma Teresa
  288. Surowiecki Jan
  289. Szafraniec Stanisław
  290. Szczepanik Anastazja
  291. Szczepanik Mieczysław
  292. Szczepanik Tadeusz
  293. Szczepański Waldemar
  294. Szczerski Zbigniew
  295. Szczęsna Danuta
  296. Szczuciński Janusz
  297. Szczych Stanisława
  298. Szeląg Stefan
  299. Szewczyk Halina
  300. Szmalec Stanisław
  301. Sznyrowski Stanisław
  302. Szumielewicz Zdzisław
  303. Szwagier Elżbieta
  304. Szydełko Zygmunt
  305. Śledź Wiesław
  306. Śmiecikowski Bogdan
  307. Śniegucki Zbigniew
  308. Świercz Wiesława
  309. Świerta Andrzej
  310. Świrta Józef
  311. Tarabasz Anna
  312. Terlecki Zbigniew
  313. Tomaszewski Edward
  314. Traczyński Kazimierz
  315. Trela Barbara
  316. Trela Jan
  317. Troczyński Marian
  318. Turek Franciszek
  319. Turek Maria
  320. Turek Wiesław
  321. Tusińska Marta
  322. Walkiewicz Aleksandra
  323. Walkiewicz Barbara
  324. Walkiewicz Krystyna
  325. Walkiewicz Tadeusz
  326. Wąworek Marian
  327. Wąworek Stanisław
  328. Wiącek Adam
  329. Wiącek Jadwiga
  330. Wiech Maria
  331. Wierzchowski Andrzej
  332. Wiśniewski Zbigniew
  333. Wiśnios Jadwiga
  334. Wiśnios Kazimierz
  335. Wolańska Ewa
  336. Wołczyński Mieczysław
  337. Woskowicz Mirosław
  338. Woś Anna
  339. Woźniak Henryk
  340. Woźniak Jozef
  341. Woźniak Józef
  342. Woźniak Kazimierz
  343. Woźniak Zbigniew
  344. Wójcik Bożena
  345. Wójcik Barbara
  346. Wójcik Włodzimierz
  347. Wrona Andrzej
  348. Wrona Jan
  349. Wróbel Bogusław
  350. Wrzesień Marian
  351. Wypych Anna
  352. Zaborski Krzysztof
  353. Zaborski krzysztof
  354. Zając Janusz
  355. Zając Michał
  356. Zając Tadeusz
  357. Zaklika Barbara
  358. Zamojska Zofia
  359. Zamorski Stanisław
  360. Zapała Józef
  361. Zapłotyński Włodzimierz
  362. Zarzycki Henryk
  363. Zatorska Jolanta
  364. Zawolski Marian
  365. Zbrożyna Bogusława
  366. Zelga Ireneusz
  367. Zielińska Krystyna
  368. Zieliński Andrzej
  369. Zieliński Andrzej
  370. Zięba Marek
  371. Zięba Ryszard
  372. Zimnicki Bogdan
  373. Ziółkowski Ireneusz
  374. Ziółkowski Mirosław
  375. Żabicka Zofia
  376. Żeber Bożena
  377. Życiński Marek
  378. Żłobecka Alicja
  379. Żółtek Jerzy

.

© 2017 Zespół Szkół Zawodowych Nr 2 w Starachowicach - Webmaster: Dariusz Leszczyszyn.

Please publish modules in offcanvas position.

Free Joomla! templates by Engine Templates

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej.

Akceptuję cookies z tej strony.