Open menu

Turniej Tenisa stołowego!!!!

30.11.2016 roku w środę 20161130 102229rozpoczęły się zmagania dziewcząt i chłopców w tenisie stołowym. Dziś wyłonimy najlepszych w szkole po to, aby w dniu jutrzejszym opiekunowie drużyn wybrali reprezentację do Mistrzostw Powiatu. Jak co roku to nasza szkoła jest organizatorem rozgrywek powiatowych i cała katedra W-F czynnie uczestniczy w imprezie. W czasie wolnym od lekcji zapraszamy wszystkich do kibicowania naszym drużynom!!!!

20161130 102248

Drużyna chłopców zwyciężyła fazę grupową i walczy o zwycięstwo. Skład reprezentacji: Bućko Piotr (mistrz szkoły na rok szkolny 2016/17), Wiecha Krzysztof ( II miejsce w szkole) i Szymczak Hubert (zdobywca III miejsca w szkole). Opiekunem zespołu jest mgr Dariusz Kamizela.

Wewnątrzkolne zawody indywidualne dziewcząt wygrała: Śmigielska Joanna(kl. 3 lt), II miejsce zajęła Izabela Bies( II bot), III miejsce Monika Smolińska (II rlt), IV miejsce zdobyła Agata Rokita (Ilt). Zwyciężczynie zawodów wewnątrzkolnych reprezentowały szkołę w zawodach powiatowych.20161202 093400

© 2023 Zespół Szkół Zawodowych Nr 2 w Starachowicach - Webmaster: Dariusz Leszczyszyn.
Free Joomla! templates by Engine Templates

Na naszej stronie internetowej używamy plików cookie. Niektóre z nich są niezbędne dla funkcjonowania strony, inne pomagają nam w ulepszaniu tej strony i doświadczeń użytkownika (Tracking Cookies). Możesz sam zdecydować, czy chcesz zezwolić na pliki cookie. Należy pamiętać, że w przypadku odrzucenia, nie wszystkie funkcje strony mogą być dostępne.