Dzień Otwarty Szkoły dla Uczniów Gimnazjum

Drukuj

28 kwietnia 2017 roku w naszej szkole odbył się Dzień Otwarty dla Gimnazjalistów. Przedstawiciele poszczególnych zawodów przygotowali wiele atrakcji i prezentacji dla odwiedzających nas Gości, pozwalających na zapoznanie się ze specyfiką zawodów proponowanych przez naszą szkołę.

galeria zdjęć z przebiegu Dnia Otwartego

 

Mechanicy, mechatronicy oraz technicy pojazdów samochodowych pokazywali wyposażenie swoich pracowni, prezentowali pracę na stanowiskach do obróbki ręcznej i mechanicznej. Uczniowie Technika Informatyki przygotowali pokaz „rozkładania” komputerów. Na wystawę prac uczniów i możliwości projektowania multimedialnego w nowoczesnych pracowniach zapraszał Technik Organizacji Reklamy. Technik Ochrony Środowiska zapraszał do obchodów „Światowych Dni Ziemi”. Nauczyciele zawodów Technik Logistyk i Technik Spedytor prezentowali specyfikę swoich zawodów i pokazali możliwości na przyszłość jakie niesie ze sobą wybór ich kierunku. Do odwiedzenia nowoczesnego laboratorium odnawialnych źródeł energii oraz zastosowanie programów komputerowych w budownictwie zapraszał Technik Budownictwa wraz z Odnawialnymi Źródłami Energii.

Uczniowie przeglądając kroniki szkolne oraz fotografie zapoznawali się z historią szkoły i regionu. Przedstawione zostały projekty realizowane przez naszą szkołę i praktyki zagraniczne, na które wyjeżdżają uczniowie poszczególnych kierunków. Uczniowie oglądali pracownie multimedialne pozwalające na efektywną naukę języków obcych. Brali udział w quizach i łamigłówkach matematycznych.

Odwiedzający nas uczniowie spędzili czas bardzo aktywnie. Mieli okazję poznać historię szkoły, nauczycieli, uczniów oraz możliwości przyszłej pracy, wiedzy i umiejętności jakie niesie wybór Technikum. Pamiętajmy o tym, że wybór szkoły zawodowej, a co za tym idzie zawodu to pewny krok w przyszłość. Dziękujemy wszystkim uczniom, którzy zaszczycili nas swoją obecnością.

 


Copyright 2011. By Hostgator | Zespół Szkół Zawodowych Nr 2 w Starachowicach - Webmaster: Dariusz Leszczyszyn

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej.

Akceptuję cookies z tej strony.