Kurs ITEssentials firmowany przez CISCO

Drukuj

certyfikatyOd lutego br. w naszej szkole realizowana jest innowacja pedagogiczna "Certyfikat CNA IT Essentials dodatkowym atutem absolwenta technikum". W ramach innowacji w szkole prowadzony był kurs IT Essentials firmowany przez CISCO - jednego z największych producentów sprzętu informatycznego na świecie.

Kurs ukończyło 15 uczniów z klasy 2 int oraz 9 uczniów z klasy 3 int. Po zdaniu egzaminu końcowego (część praktyczna i część teoretyczna) uczniowie otrzymali certyfikaty Cisco Networking Academy. Certyfikat nie tylko potwierdza wiedzę i umiejętności, ale jest dużym atutem na rynku pracy w branży IT.

Kurs prowadzą Radosław Mroczek i Piortr Niewiadomski - nauczyciele ZSZ nr 2 posiadający uprawnienia instruktorskie Cisco. Wsparcie metodyczne zapewnia Cisco Networking Academy Support Center przy Wyższej Szkole Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie.

Ze względu na duże zainteresowanie innowacją, szkoła planuje uruchomienie kolejnych edycji kursu już od września czyli na początku nowego roku szkolnego. Będą mogli z niego skorzystać przede wszystkim uczniowie klas informatycznych, ale także chętni kształcący się w innych zawodach.

 


Copyright 2011. By Hostgator | Zespół Szkół Zawodowych Nr 2 w Starachowicach - Webmaster: Dariusz Leszczyszyn

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej.

Akceptuję cookies z tej strony.